anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, jak mam wydrukować 3 bezpłatne etykiety smart do paczkomatu z jednej oferty

ma1950
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Należy zrobić tak:

  1. Być zalogowanym na stronie manager.paczkomaty.pl
  2. Przejść do zakładki "Import Allegro InPost"
  3. Zmienić typ pokazywanych przesyłek z "niewygenerowane" (domyślne) na "wygenerowane"
  4. Wtedy pokażą się wszystkie wygenerowane przesyłki
  5. Zaznaczyć Kupującego i postępować jak przy generowaniu pierwszego listu, czyli "przygotuj" i "opłać"
  6. Powtarzać aż do uzyskania odpowiedniej ilości listów przewozowych

oznacz moderatorów

ma1950
#8 Zapaleniec#

Dzięki , to wiem ale jak ale jak zaznaczyć w ofercie że to będzie 3 przesyłki z jednego ogłoszenia smart

oznacz moderatorów

JOWI_OP
#7 Wielbiciel#

to wszystko zależy od ustawienia cennika jeżeli w cenniku masz ustawione że wysyłka 1 szt. to jak ktoś kupi 3 szt ustawią się automatycznie trzy przesyłki jeżeli ustawisz np 2 szt to jak klient kupi 6 szt ustawią się trzy przesyłki

oznacz moderatorów

ma1950
#8 Zapaleniec#

Nie o to mi chodziło. Sprzedaję w jednej ofercie komplet który  zmieści się tylko w 3 przesyłkach inpost paczkomaty. Sprzedaję allegro smart. Jak  mam to zrobić , gdzie zaznaczyć żeby to było 3 przesyłki bezpłatne

oznacz moderatorów

ma1950
#8 Zapaleniec#

Aha już wiem, dzięki

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ma1950  Nie ustawisz tak. Za 2 etykiety będziesz musiała zapłacić sama. Nie oferuj paczkomatu po prostu.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ma1950
#8 Zapaleniec#
Przykład

Jeśli Twoje zamówienie ma zostać wysłane w 3 paczkach – otrzymasz możliwość utworzenia 3 darmowych etykiet.       To skopiowane ze strony allegro

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ma1950  Lecz nie takim przypadku jak Twój.  To działa gdy klient zamawia na kilku aukcjach i łączy je by mieć darmową wysyłkę. Np mam ustawione ze w jednym liście jedna książka. Klient  zakupi sobie 6 książek żeby mieć Smart i wtedy system umożliwia wygenerowanie 6 etykiet.

Ty masz jedną aukcję więc należy Ci się jedna etykieta. Nie ma znaczenia że musisz ją wysłać w 2 czy 5 paczkach.

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ma1950
#8 Zapaleniec#

Dzięki za info

oznacz moderatorów

max-studio27
#7 Wielbiciel#

Nareszcie konkretny poradnik. Nie mogłem dojść jak wydrukować 3 etykiety do jednego zamówienia SMART a teraz wszystko jasne. Na stronie Allegro w Pomocy tak powinno być wszystko opisane z przykładem. Dzięki xyz96

oznacz moderatorów