anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup kilku przedmiotów a 1 przesyłka.

trinket_shop
#8 Zapaleniec#

Witam,

sprzedałem 3 przedmioty:

5x ... (max w paczce 10)

5x ... (max w paczce 10)

1x ... )max w paczce 4)

W ramach usługi Allegro Smart wyświetliło mi tylko jedną przesyłkę.

Dlaczego tak jest? nie powinno być dwóch przesyłek?

W takiej sytuacji można dodać jakoś kolejną paczkę darmową czy muszę na swój koszt dodać kolejną?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli masz ustawione łączenie dostaw dla ofert z różnymi cennikami według "najwyższy koszt", może tak być. Trzecia oferta została dodana do dwóch pierwszych i jest jedna paczka.

To paczkomaty?

Spróbuj jeszcze tego;

Należy zrobić tak:

  1. Być zalogowanym na stronie manager.paczkomaty.pl
  2. Przejść do zakładki "Import Allegro InPost"
  3. Zmienić typ pokazywanych przesyłek z "niewygenerowane" (domyślne) na "wygenerowane"
  4. Wtedy pokażą się wszystkie wygenerowane przesyłki
  5. Zaznaczyć Kupującego i postępować jak przy generowaniu pierwszego listu, czyli "przygotuj" i "opłać"
  6. Powtarzać aż do uzyskania odpowiedniej ilości listów przewozowych

oznacz moderatorów

trinket_shop
#8 Zapaleniec#

Mam właśnie tak ustawione. Ale niedawno w podobnej sytuacji, tyle że było max 1 w paczce, utworzonych zostało kilka paczek.

Twój wyżej opisany sposób, rozumiem że nie będzie w ramach Allegro Smart, tylko zostanę normalnie obciążony za kolejną paczkę?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To zależy od konkretnej sytuacji, jeśli masz max w paczce 1 i klient kupi dwa przedmioty, system może to połączyć w 1 paczkę przy różnych cennikach, ale gdy kupi 3 przedmioty, może już stworzyć 2 paczki.

Spróbuj wygenerować kolejne etykiety, jeśli się nie da, wyślij wszystko w jednaj paczce - nie zmieści się - dopłać do wysyłki.

oznacz moderatorów