anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znikające Allegro Smart przy ofercie

Makramowe_Love
#2 Obserwator#

Czy mogę poprosić o informację dlaczego wystawione oferty straciły oznaczenie Smart? 

Np. przy 11826577710.

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Makramowe_Love bo nie masz ocen , wymóg 5 unikalnych , druga sprawa masz konto firmowe ,do smarta wymagane są 2 rodzaje dostaw , a najlepiej poczytaj to -https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart

 

oznacz moderatorów

Makramowe_Love
#2 Obserwator#

przeszłam kurs Allegro Smart, otrzymałam certyfikat - czyli mam rozumieć, że informacja na koniec kursu była błędna (kurs miał być możliwością do obejścia wymogu 5 opinii)?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Makramowe_Love   Opinii mieć nie musisz ale 2 formy dostawy zapewne tak.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Makramowe_Love
#2 Obserwator#

Obecnie jest:

Allegro Kurier DPD

i Kurier DPD

 

Niestety oferowane przedmioty nie zmieszczą się do paczkomatu. Czy dobrze rozumiem, że mogę dodać kolejną usługę kurierską (np. Allegro UPS) i będzie ok? 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Makramowe_Love z dwóch różnych metod a nie dwóch kurierów a po za tym jak dasz allegro kurier a nadasz z własnej umowy pomijając wysyłam z allegro policzy Ci podwójnie, musisz dać kuriera i np. odbiór w punkcie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

przeczytałeś , pewnie nie , ja mam Ci wklejać podstawowe informacje ??  Czarno widzę Twój biznes .... z takim podejściem 

@Makramowe_Love 1. Udostępnij minimum 2 formy dostawy z 2 różnych grup oraz ustal dla nich cenę, która mieści się w przedziale określonym przez Allegro. Poniżej znajdziesz listę form dostawy Allegro Smart obowiązującą od 1 lipca 2020 wraz z maksymalnymi cenami za wysyłkę, jakie mogą znaleźć się na Twoich aukcjach.

oznacz moderatorów

Makramowe_Love
#2 Obserwator#

ulżyło? 🙂

dzięki, miłej soboty!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Makramowe_Love Widzę ,że dalej nie czytasz i na dodatek masz muchy w nosie 

2. Udostępnij tylko 1 z form dostawy zamieszczonych powyżej i uzupełnij minimum 50% numerów śledzenia przesyłki dla transakcji z ostatnich 30 dni.

Drugi z dostępnych sposobów aktywacji Smart Allegro chętnie wykorzystywany jest przez osoby, które chcą ograniczyć zakres darmowych przesyłek np. do punktów odbioru i nie udostępniać przesyłek kurierskich. Pamiętaj o zapoznaniu się z regulaminem świadczenia usług każdego z przewoźników zanim zdecydujesz się poszerzenie form dostawy na swoich aukcjach.

 

oznacz moderatorów

Makramowe_Love
#2 Obserwator#

To jest allegro gadane - miejsce do zadawania pytań.

Jestem początkująca, pytania na forum są ostatecznym rozwiązaniem, które wykorzystuje do zdobycia wiedzy (powód powyżej, atak zamiast merytorycznej rozmowy). A zatem nie, nie mam much w nosie, po prostu sygnalizuję, że atak na nowicjusza jest czymś niefajnym.

Tak, zapoznałam się ze wszystkimi materiałami. Jestem nowym użytkownikiem, który nie ma jeszcze opinii i transakcji (a zatem nie mam możliwości dodania numeru śledzenia przesyłki). 

Ukończyłam kurs Allegro Smart. Jako konto firmowe spełniłam warunek, czyli dodałam min. jedną opcję wysyłki z Allegro Smart, zgodnie z poniższym: 

Warunki dotyczące ofert (konta firmowe)

  • utwórz warunki zwrotu przedmiotu i dodaj je w ofertach
  • w zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz
  • udostępnij w swoich ofertach przynajmniej jedną z poniższych metod dostawy w ramach Allegro Smart!:

    • Allegro Kurier DPD
    • Allegro Pocztex Kurier 48
    • Allegro Kurier UPS.

U mnie to Allegro Kurier DPD. Mam dodane prawidłowe wartości dla tego przewoźnika i warunki zwrotów.

Po dodaniu ofert przez kilka dni miałam oznaczenie Smart. Aktualnie zniknęło. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Makramowe_Love   Spróbuj dodać sobie dostawę z innej grupy np:

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-odbior-w-punkcie-dpd-pickup-i-allegro-odbior-w-punkcie-...

Sprawdź wymiary jakie są wymagane i może Twoje makramy dadzą radę 😊

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Makramowe_Love moja dobra rada po analizie Twoich ofert , skorzystasz czy nie Twoja wola . Masz stosunkowo drogie przedmioty więc podnieś cenę o 10zł i zaoferuj klientom darmową dostawę , niech będzie to allegro DPD ... to na start . Zdobędziesz kilka ocen , dodasz do systemu numery przesyłek to smart sam wskoczy .

oznacz moderatorów