anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alegro Smart DPD, za dluga nazwa ulicy nadwacy

MAMY ROZWIĄZANIE!
_ELTECHBIUR
#8 Zapaleniec#

Witam, Jak w nowym systemie wprowadzonym od 11 stycznia zmienić adres nadawcy. Allegro samo pobiera sobie całą nazwę ulicy siedziby naszej firmy i przez to nie mogę nadać paczki.  Wszędzie gdzie to możliwe zmieniłem nazwę tak aby była krótsza ale to nic nie daje.  Może ktoś już znalazł rozwiązanie tego problemu? Na razie korzystam z starego formularza ale od połowy lutego będę miał problem 😕

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_ELTECHBIUR Dlaczego nie możesz nadać paczki? Dane pobierane są błędnie? Jest za dużo znaków?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
_ELTECHBIUR
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, jest za dużo znaków. 

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

Ja mam ten sam problem, pobiera mi ulice Ignacego Paderewskiego i wyświetla się komunikat że nazwa jest za długa. W nowej wersji nawet nie ma opcji żeby usunąć 'Ignacego'. Musze skorzystać ze starej wersji bo tam mogę usunąć 'Ignacego' 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_ELTECHBIUR @AlePiesio Dziękuję za doprecyzowanie. Przekazałam informację o tym problemie do odpowiedniego zespołu. Do czasu usunięcia utrudnienia zalecam korzystanie z poprzedniej wersji Wysyłam z Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
smacznekawypl
#7 Wielbiciel#

Kolejny problem, że pomimo ustawionej etykiety A6 pobiera się automatycznie A4. Dopiero po wejściu w "szczegóły, drukuj etykietę" pobiera się A6. Poprawcie to please....

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@smacznekawypl dziękuję za Twoją wiadomość! Ten problem jest nam znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
_ELTECHBIUR
#8 Zapaleniec#

Ok znalazłem,  Zamówienia od kupujących --> Ustawienia (prawy górny róg --> Książka adresowa wysyłam z allegro. Tylko trzeba wpisać wszystkie rubryki na nowo bo jak edytujesz tylko ulice to wyskoczy błąd. 

oznacz moderatorów