anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pocztex Kurier 48 pobranieAllegro Smart!

Marekgs83
#9 Pomysłodawca#

Nie można nadać paczki. Jak sama nazwa mówi pośrednikiem powinien być Allegro, NIE jest to "pocztex kurier 48 pobranie" tylko "allegro pocztex kurier 48 pobranie....". Oczywiście pobrali 3,99 zł a nie można nadać wysyłki!!

Dodam że z innym przewoźnikiem DPD "Allegro DPD pobranie" nie ma problemu przy wysyłce! Czemu z pocztex jest?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marekgs83 Opisz dokładnie, w którym momencie pojawia się problem. Podaj też numer zamówienia, którego dotyczy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Marekgs83
#9 Pomysłodawca#

Zamówienie b2fc84a1-d1fc-11ec-9e28-d7af15ed90aa , nie mogę nadać przez allegro tylko mam stworzyć własną umowę.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marekgs83 Nie udostępniamy w naszym systemie możliwości wysyłania przesyłek za pobraniem przez Pocztę Polską bez umowy. Jeśli chcesz nadać taką przesyłkę musisz posiadać umowę własną z Pocztą. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Nie udostępniamy w naszym systemie możliwości wysyłania przesyłek za pobraniem przez Pocztę Polską. - serio? - To chyba jakieś "przejęzyczenie".

Sprzedaję na Allegro prawie 20 lat. Zawsze była dostępna opcja przesyłki za pobraniem przez Pocztę Polską.

Nie chce mi się sprawdzać (bo nie oferuję takich przesyłek pobraniowych) - lecz założę się o 1000 darmowych wyróżnień, że opcja wysyłki Pocztą Polską za pobraniem jest nadal dostępna w serwisie Allegro. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ELMIXAGD_pl Doprecyzowałam już w mojej poprzedniej wiadomości, że chodzi o przesyłki za pobraniem, bez umowy własnej z Pocztą Polską. Na tej stronie znajdziesz spis wszystkich metod dostawy, które można nadawać przez Wysyłam z Allegro bez podpisywania umowy z przewoźnikiem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ha ha ha ha

oznacz moderatorów