anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro punkty odbioru jak nadawać kiedy towar jedzie z hurtowni

MAMY ROZWIĄZANIE!
branzowypl
#9 Pomysłodawca#

Mam do nadania paczkę w ramach Smart Allegro punkty - odbiór na stacji Orlen. Przechodzę przez kolejne strony w Wysyłam z Allegro ale nie widze opcji gdzie moglbym podać adres hurtowni z ktorej kurier ma podjąc paczkę. Jedyne co mogę wybrać do urząd nadania na końcu. Jak to obejść?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@branzowypl taki adres podaj proszę tutaj w części Książka adresowa - Wysyłam z Allegro. Będziesz mógł wybrać czy kurier ma odebrać przesyłkę od Ciebie czy z adresu hurtowni. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
branzowypl
#9 Pomysłodawca#

Zmieniłem adres nadawcy wg powyższej wskazówki. Teraz adres hurtowni z ktorej ma byc odebrana przesylka widnieje w miejscu "Dane na etykiecie". Urząd nadania dalej wskazuje urząd pocztowy w mojej miejscowości. Czy takie ustawienie jest wystarczające do wygenerowania prawidlowej etykiety dla paczki ktora bedzie nadana bezpośrednio z hurtowni ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@branzowypl poproszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości, wyjaśniam tą kwestię wrócę do Ciebie, gdy otrzymam odpowiedź. Czy możesz potwierdzić czy chodzi o zamówienie nr 1080da90-a2f5-11ec-8d1f-130c2683cad2? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
branzowypl
#9 Pomysłodawca#

tak, chodzi o to zamówienie. Obawiam że dane na etykiecie - moja hurtownia dropshipping - bedą widoczne dla klienta koncowego. 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@branzowypl już wyjaśniam na czym polega problem. 
W Wysyłam z Allegro nie można zamawiać podjazdu kuriera Poczty Polskiej, bez względu na umowę. Dlatego wyświetla się tylko możliwosć wyboru punktu nadania.
W przypadku nadania na umowie własnej - punkt nadania musi się zgadzać z tym podanym na umowie, ale w przypadku nadania na umowie Allegro - mamy dostępne wszystkie punkty Poczty Polskiej. Czyli jest możliwość zmiany na taki, który będzie bliżej hurtowni. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów