anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart kurier dpd

ManufakturaDrew
#7 Wielbiciel#

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jak przy dpd z ostrożnością paczki. Wysyłam Pocztexem z opcją dodatkowa ostrożnie. Na dpd Smart opcji tej nie ma. Pan z allegro twierdzi, że mogę sobie paczkę odkleić taśma ostrożnie i nic się nie stanie. Ma ktoś jakieś doświadczenie. Dziękuję z góry. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ALCkow
#13 Ambasador#

Nic to nie daje. Nawet jak zniszczą paczkę, w 99% nie uznają reklamacji.

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

Wypowiem się jako właściciel punktu DPD PICKUP. Żadne ostrożnie nigdy nic nie daje  - procedura ewentualnych reklamacji zawsze jest taka sama - paczka była źle zabezpieczona.

Istnieje jednak sposób na to - polecam go swoim klientom, gdy wysyłają coś wartościowego. Dokumentacja fotograficzna na każdym etapie pakowania paczki - w przypadku ewentualnej odrzuconej reklamacji kieruję klientów do Rzecznika Praw Konsumentów - DPD zawsze inaczej reaguje otrzymując takie pismo z załączonymi zdjęciami. 

To co twierdzi Pan z Allegro nie ma żadnego znaczenia - świadczy jedynie o jego braku wiedzy i spychologicznej odpowiedzi. 

P.S. Trzeba pamiętać, że każdy przewoźnik ma listę rzeczy/przedmiotów niedozwolonych oraz dozwolonych, lecz wyłączonych z ubezpieczenia. 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Wypowiem się jako klient chociaż nie do końca na temat. Poczta grzecznie dzwoni do drzwi i czeka aż wyjdę i odbiorę paczkę. Natomiast o odbiorze paczki od DPD siedząc w domu z telefonem koło ręki dowiaduję się z maila, po czym gnam do drzwi sprawdzić czy paczka tam nadal jest. Oceń sam co bezpieczniejsze xD

oznacz moderatorów