anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak allegro smart przy niektórych ofertach

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#

Cześć, udało mi się uzyskać kilka zamówień i pozytywnych ocen, w końcu moje oferty zaczęły dostawać opcję AllegroSmart, ale nie wszystkie, nie wiem w czym jest problem, sporo czytałem, ale nie znalazłem odpowiedzi.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@PartsPC_pl Porównaj sobie oferty ze Samartem i bez Smarta, wtedy będziesz wiedział.

Musisz spełnić warunki opisane tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

i tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/jak-zdefiniowac-cennik-dosta...

W każdej ofercie muszą być warunki zwrotów. 

oznacz moderatorów

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#

Cenniki dostaw są przypisane te same do ofert które już mają smarta i do tych które smarta nie mają.

1 Link spełniam w 100%, mam kilka metod wysyłki, mam oceny, nie zalegam z opłatami itd.
Więc średnio pomocny link w tym przypadku

2 Link tak samo, sprawdź sobie moje ogłoszenia, porównaj, może znajdziesz lepsze rady na ten problem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PartsPC_pl po dzisiejszej nocnej weryfikacji Smart! powinien wskoczyć. Sprawdziłam Twoje metody dostawy dla przykładowej oferty. Daj proszę znąc gdyby oznaczenie się nie pojawiło, wyjaśnię to! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#

Teraz każda oferta jest smart 😉
Bez mojej dodatkowej ingerencji, w czym był błąd ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PartsPC_pl  nie Twój błąd ... allegro znowu dalo ciała 😁

oznacz moderatorów

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#

Widzę że nie tylko w tej kwestii... Nazwy produktów(i parametry) po EANie w ich katalogu odbiegają od tego co podaje producent, też dramat, a najlepsze że ktoś odrzuca zgłoszenia co jest paranoją, zacząłem sprzedawać tutaj, ale chyba czas uciekać jednak...

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

By było jeszcze weselej, zgłaszając błędy podajemy linki do oficjalnych stron producentów z parametrami. Jeden z pracowników Allegro wygadał się w zgłoszeniu, że nie korzystają ze stron producentów, tylko kopiują to z randomowych ofert na Allu. 🙄 Żeby jeszcze od sprawdzonych, dużych sieci... Pozostaje ostrzegać Kupujących przed sekcją parametry i podkreślać w opisie, że prawidłowe dane umieszczasz w sekcji opis.

My na szczęście nie mieliśmy jeszcze reklamacji z tytułu błędów małpek z Allegro zawzięcie klikających kopiuj-wklej. Jeśli jednak przydarzy się taka sprawa, to Allegro może się spodziewać pozwu o regres z tego tytułu. Każde odrzucenie skorygowania błędnych danych w katalogu archiwizujemy sobie.

oznacz moderatorów

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#

Czyli widzę że do tematu podchodzisz tak jak ja, jeżeli będzie reklamacja, a ja nie dałem **piiip** tylko allegro to zaraz będziesz na nich leciał 😉

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Nie pojawiają się znaczki smart, nie pojawiają się znaczki kuponów, to jest smutna norma obecnie na Allegro. Problem po stronie Allegro.

My mieliśmy problem z kuponami. Na zgłoszenie od 3 dni dostajemy odpowiedź, że pracują nad rozwiązaniem i wrócą z odpowiedzią, a 2 dni temu, dzień po zgłoszeniu kupony zaczęły się wyświetlać. 😄 Tak pracują nad problemem, że nie widzą, że już go nie ma....

oznacz moderatorów