anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro smart dla sprzedających się opłaca ?

LILUBIELIZNA
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry ,jesteśmy nowa firma na allegro i chcielibyśmy się dowiedzieć czy smart dla sprzedających się opłaca ,z góry dziękujemy za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi ...życzymy miłego dnia i dużo usmiechu

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

vonNogay
#16 Inspirator#

Oczywiście, że tak. Wielu sprzedawców twierdzi, że bez smarta na allegro nie ma sprzedaży.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością, kupujący szukają ofert ze Smartem.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ja tam szukam po cenie bo te że smartem to często droższe, wiadomo dlaczego . Dziś np. kupowałem nowa kosiarkę ale po przekazaniu ofert na allegro (wszystkie wystawiane przez firmy w smarcie) ,upatrzyłem sobie model i podjechałem 3kilometry do sklepu stacjonarnego gdzie kupiłem taka sama o 3 stówki taniej +gratisy.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Na konkretnym sprzęcie w sklepie stacjonarnym więcej w kieszeni zostanie Wiadomo jaka jest prowizja dla sprzedawcy i taki sprzedawca taką prowizją chętnie się z klientem dzieli. Na allegro wcale ostatnio nic nie kupuje. Traktuje tylko jako wyszukiwarkę.  

A drobnica na SMART wiadomo 40 zł a w sklepie hydraulicznym ta sama część 3,25zł.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oj, "głuposti" pisze nie da się czegoś co kosztuje 3zł w stacjonarnym sprzedać powyżej 40zł na Allegro.🤗

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LILUBIELIZNA oczywiście że się opłaca ale dochodzą dodatkowe opłaty do paczek troszku większe niż prowizja od kosztów wysyłki, więc trzeba przeliczyć i ewentualnie dodać coś do towaru co by nie dopłacać 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LILUBIELIZNA
#7 Wielbiciel#

możesz to rozwinąć ,bo za bardzo nie rozumiem ,jakie koszty dodatkowe większe od prowizji za wysyłkę ??

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Ano do każdej przesyłki Smart, gdzie klient ma darmową dostawę, Ty dopłacasz w zależności od wartości zamówienia. Są to kwoty od 1 zł do 7,49 zł, w zależności od wartości zamówienia. Gdzieś w pomocy jest tabelka, ile za jakie zamówienie musisz dopłacić do darmowego Smarta dla klienta, kiedyś to chciałam ogarnąć , ale się pogubiłam.

Dla przykładu - do darmowych przesyłek Smart dla klientów w sierpniu 2022 zł w firmie Inpost dopłaciliśmy 258 zł (te pieniądze bierze Allegro, nie Inpost), nie sprawdzałam Poczty i innych darmowych wysyłek które mamy ustawione, ale myślę, że tą kwotę można pomnożyć x 2

oznacz moderatorów