anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Smart pokazuje mi się tylko przy paczkomatach ?

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#
Mam tak skonfigurowane opcje dostawy, dlaczego przy sprzedaży smart wyświetla mi się tylko przy paczkomatach allegro ? 
dlaczego nie ma tego w punktach odbioru w żabce i reszcie ?
mam konto prywatne
Allegro Paczkomaty In Post
opłata z góry 8,99
Pocztex Kurier48
opłata z góry 11,99
Kurier InPost 10,95
Kurier DHL
opłata z góry 10,95
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
opłata z góry 8,99
oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A nie wystawiasz czasem na ALLEGRO LOKALNE?

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

nie, mam smart ale tylko na paczkomaty jako sprzedający może dlatego że mam konto prywatne, 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe musi być  przedrostek Allegro przy dostawie żeby działał Smart. Konto prywatne ma ograniczone formy dostawy. 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

jakie przedrostek?

mam konto prywatne może dlatego jest ograniczenie że mogę wysyłąć smartem tylko poprzez paczkomaty allegro inpost?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe   Tak jak pisałam wcześniej przedrostek Allegro.

Pocztex Kurier48 a Allegro Pocztex Kurier48 to dwie różne dostawy i różne ceny. A smart działa tylko z dostawami Allegro.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

mogę prosić o wymienienie wszystkich form nadania w smarcie jakie mogę zrobić z konta prywatnego?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe W tym artykule Pomocy znajdziesz wszystkie formy wysyłki i przedziały cenowe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

właśnie dziwna sprawa mam konto prywatne wszystko mam skonfigurowane a mogę wysyłać w smarcie tylko na paczkomaty, dlaczego?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe Tak, jak napisała @Kaliope_Brzeg chodzi o opcje dostawy, które mają w nazwie Allegro. Masz tylko Allegro Paczkomaty InPost. Kolejne to Pocztex Kurier48, a nie Allegro Pocztex Kurier48; Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch, a nie Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@nat_not   Sama jestem ciekawa. W tym artykule piszecie :

Jeśli masz konto zwykłe udostępnij w swoich ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! – z 2 różnych grup

Wchodzę na swoje konto zwykłe i tam dostępne z metod Allegro mam tylko paczkomaty. Coś przegapiłam?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg Informację o tym, że konieczne jest dodanie w cennikach co najmniej dwóch metod dostawy Allegro Smart! albo udostępnienie numerów przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jednej metody dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. 

Pewnie spełniasz ten drugi warunek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

Pani Natalio wstawiłem screeny z mojej konfiguracji że nie występuję u mnie oprócz trzech form wysyłek przedrostek allegro, nie wiem tylko czym to jest spowodowane

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe Sprawdzam to. Wrócę tutaj z odpowiedzią, gdy uzyskam więcej informacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

dziękuję Pani Natalio 🙂

screeny wstawiłem tutaj 

problem z konfiguracją dostaw - Społeczność Allegro - 247135

bez smarta w innych opcjach oprócz paczkomatów to ciężko będzie mi handlować a we wrześniu chcę już ruszyć ze sprzedażą.

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

Witam

Wcześniej pisałem że mam problem z konfiguracją dostaw do wysyłki Smart jako sprzedający, mam konto zwykłe i pokazuje mi się jedynie że smartem mogę nadać paczkomaty. Ktoś wcześniej pisał że przed wszystkim musi być przedrostek allegro w konfiguracji wysyłek i u mnie taki przedrostek jest tylko przy paczkomatach 

ObiadyDomowe_0-1630056122058.pngObiadyDomowe_1-1630056158372.pngObiadyDomowe_2-1630056193257.png

tak to wygląda u mnie przy konfiguracji , a powinni być tak 

ObiadyDomowe_3-1630056239867.png

o co chodzi bo zgłupiałem , dlaczego w moim formularzu przy konfiguracji dostaw nie ma przedrostków allegro?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe @Kaliope_Brzeg Udało mi się ustalić, że zapis w artykule jest już nieaktualny. Zostanie skorygowany.

Faktycznie jest tak, jak piszecie - na koncie zwykłym dostępne są metody dostawy w ramach "Oferty specjalnej Allegro - InPost", nie ma natomiast dostaw w ramach "Allegro Standard". 

W tej sytuacji oznaczenie darmowej dostawy w ramach Smart będzie widoczne tylko przy udostępnieniu metody Allegro Paczkomaty InPost.

Przepraszam za nieprecyzyjne informacje. 

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

na infolinii allegro przekazano mi że z konta prywatnego mogę wysyłać w smarcie z punktów również i z innych form takich jak kurierzy. To nie rozumiem teraz czy tylko mogę w smarcie wysyłać z paczkomatów czy nie?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe  

A widzisz u siebie na koncie inne formy wysyłki z przedrostkiem Allegro? Jest tylko Allegro paczkomat i tylko taką formę dostawy masz do dyspozycji ze smartem. Zadzwoń drugi raz na infolinię to może trafisz na bardziej poinformowanego konsultanta.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

dziękuję, już się dowiedziałem przy koncie prywatnym można tylko mieć smarta na paczkomaty, niestety na infolinii allegro pracują osoby które za każdym razem przekazują inne odpowiedzi, straszny chaos 

oznacz moderatorów