anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego usunieto mi aukcje podajac za powod ze doliczam koszty pakowania do wysylek smart

Sevengames
#9 Pomysłodawca#

dlaczego usunieto mi aukcje podajac za powod ze doliczam koszty pakowania do wysylek smart, po drazeniu tematu oznajmiono mi ze mam za mala liczbe przedmiotow w jednej paczce , chodzilo o duze konsole ps3.

dzis natomiat chcac kupic przedmiot ze sklepu ofic allegro spotkal mnie taki zawod zadalem pytanie

wypelniam sposob dostawy i nie moge wykorzystac smarta poniewaz liczy mnie 56 zl przy 7 padach , to lekka przesada

odpowiedz ---

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Bardzo mi przykro, ale koszt dostawy nie może przekraczać 40 zł , aby dostawa była darmowa w ramach pakietu Smart.

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt.

 moje pytanie po co smart przy ofercie gdzie z niego nie mozna skorzystac

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Sevengames bo allegro może ich serwis, a Ty nie 😉

A tak serio wielu sprzedawców ma że wysyła jedną sztukę w paczce i przy zakupie kilku znika bo koszt dostawy przekracza 40 zł 😞 Drąż temat i się nie daj choć jak znam życie jesteś na straconej pozycji 😞

Napisz że dwie konsole nie wchodzą do paczkomatu i nie da się ich wtedy dobrze zabezpieczyć dlatego masz jedną sztukę w wysyłce !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Klient ma zamawiać każdą osobno!

oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

a może po prostu kupić 2 razy po 3 pady wtedy będzie darmowa wysyłka 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Sevengames I jak tu im nie wystawić subiektywnej oceny za transakcję.

oznacz moderatorów

Sevengames
#9 Pomysłodawca#

nie da rady bo 1 szt kosztuje 6 zl , wiec kupujac mniej nie przekraczam 40 zl kwalifikowanych do smarta

oznacz moderatorów

Sevengames
#9 Pomysłodawca#

tu chodzi o zasade , ja nie mam interesu by wysylac jedna konsole w jednej paczce , wrecz przeciwnie , tamto to bylo  .... hmmmm nawet nie przeoczenie , nie wiedza...hmmmm bardziej mi sie wydaje ze serwis dopisal scenariusz na szybkiego ,

suma sumaru nie widze sensu by byla ikonka smart przy aukcji gdzie z niej nie moge skorzystac , przedmiot kosztowal 6 zl , wiec musze zamowic 7 szt by przekroczyc 40 zl

oznacz moderatorów