anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dopiero zakupiłem allegro smart moja oferta jest jednak bez tego oznaczenia

bolex1
#7 Wielbiciel#

Dopiero zakupiłem allegro smart moja oferta jest jedna bez tego oznaczenia.

Czy mam czekać na automatyczne jej się ukazanie czy zwrócić się do allegro?

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

Dlaczego kupiłeś Smart, skoro to nie pozwala wystawić ofert ze Smart, tylko pozwala Tobie kupować w takich ofertach?

Aby sprzedawać ze Smart, nie trzeba Smart kupować, trzeba spełnić warunki; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

Jeśli Smart nie jest Ci potrzebny do zakupów, zrezygnuj z niego, Allegro odda Ci pieniądze; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5

oznacz moderatorów

bolex1
#7 Wielbiciel#

Dzięki za info, byłem przekonany że jeden program sprzedażowy obowiązuje obie strony transakcji.Przejrzałem te warunki i wydaje mi się że mam wszystko dobrze ustalone. Może powinienem mieć na raz więcej ofert? Nie wiem .W każdym razie spełniam min 5 najnowszych opinii, ustawiłem min 2 opcje sprzedaży zgodnie z instrukcją i powiązałem sprzedaż z polityką zwrotów.Coś ominąłem?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@bolex1  jaką opcję dostawy masz. Allegro paczkomaty InPost czy paczkomaty InPost

Druga sprawa- może wystawisz więcej aukcji, bo ta jedna z ceną 20zł i tak się nie łapie na smart.

Ważne jest Allegro paczkomat In Post

oznacz moderatorów

bolex1
#7 Wielbiciel#

Zaznaczyłem dwie opcje allegro paczkomaty i allegro punkty

Dodatkowo przypisałem opcje zwrotu do każdej z dwóch transakcji aktywnych których kwota przekracza 40,00 PLN .

 

Niestety nic to nie dało

oznacz moderatorów

bolex1
#7 Wielbiciel#

Zaznaczyłem dwie opcje allegro paczkomaty i allegro punkty

Dodatkowo przypisałem opcje zwrotu do każdej z dwóch transakcji aktywnych których kwota przekracza 40,00 PLN .

 

Nie wiem co zrobiłem żle ale oznaczenia allegro smart przy sprzedaży brak

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bolex1 Zapytasz o to na czacie w odpowiednim dziale Allegro i po chwili będziesz znał powód; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6b0fd6c3-e25e-4e61-a1da-ed23df85af7e

oznacz moderatorów

bolex1
#7 Wielbiciel#

Dzięki za info i ...cierpliwość do mojego problemu.Niestety czat mam obecnie niedostępny nie wiem czy to kwestia ustawień czy brak czasu pracowników?

Wysłałem zapytanie formularzem ale ile będzie trwać odpowiedź.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Czy masz co najmniej 5 opinii od różnych osób?, bo nawet kilka opinii od tej samej osoby liczone jest jako 1.

oznacz moderatorów

bolex1
#7 Wielbiciel#

Tak, oczywiście wszystkie opinie dotyczą oddzielnych transakcji od innych kupujących.

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bolex1 Czat jest czynny, jeśli chwilowo nie jest dostępnym odczekaj moment i ponów próbę kontaktu.

oznacz moderatorów

bolex1
#7 Wielbiciel#

Dobrze dziękuję próbuję co chwila ale ciągle mam hasło czat niedostępny

oznacz moderatorów