anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaka jest opłata za zmianę kodu?

tagoga17
#10 Popularyzator#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Klientka pomyliła się wpisując kod pocztowy, DPD zmieniło więc kod i nadało nową etykietę. Jest więc zmiana adresu doręczenia. Jaki jest koszt tej zmiany? Dzwoniłam do DPD, poinformowano mnie, że nie mają wglądu w umowę i nie może mi podać żadnych informacji. Tylko allegro będzie wiedziało. Wysyłałam przez "moje allegro".  Proszę więc o informację jaki jest koszt zmiany adresu.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Client:44052296
#21 Demiurg#

@tagoga17 podejrzewam, że zgodnie z cennikiem opłat dodatkowych

Przekierowanie paczki   DPD_N6_PRZEKIEROWANIE  12,99 zł

oznacz moderatorów

DrukiHD
#11 Animator#

to nie tu chciałam napisać

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

tagoga17
#10 Popularyzator#

Dzięki, tylko ja muszę wiedzieć konkretnie bo klientka się pyta ile dokładnie . Teraz ciągle coś idzie w górę.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@tagoga17 ja bym opierał się na cenach podanych w regulaminie

oznacz moderatorów

tagoga17
#10 Popularyzator#

Czy uzyskam informacje w tym temacie od moderatora? Informujecie, że odpowiadacie na wszystkie pytania i to szybko. Właśnie to widać. Wymagacie od innych tego co wy nie potraficie zrobić. 

oznacz moderatorów

DrukiHD
#11 Animator#

pomyłka

oznacz moderatorów

tagoga17
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

WZYWAM MODERATORÓW DO UDZIELENIA ODPOWIEDZI. Klientka pyta jaki będzie koszt takiej zmiany i co ja mam odpowiedzieć? Na koncie tego typu opłaty pokazują się z prawie miesięcznym opóźnieniem. To ja przez wasze lenistwo, też mam udzielić odpowiedzi dopiero za miesiąc? To allegro(nie ja)  podpisało umowę z DPD i DPD twierdzi, że tylko wy możecie udzielić odpowiedzi.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tagoga17 Przepraszam, że nie otrzymałaś odpowiedzi na swoje pytanie od zespołu Allegro, ale poprawną odpowiedź wskazał @Client:44052296. W tej chwili opłata za przekierowanie paczki w DPD, zgodnie z cennikiem kosztuje 12,99 zł, ale jeśli mam sprawdzić tę konkretną sytuację i naliczoną kwotę, podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy opisana przez Ciebie sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

tagoga17
#10 Popularyzator#

Proszę się nie tłumaczyć, że otrzymałam odpowiedź od Client:44052296. Udzielił podpowiedzi za co Jemu dziękuję, ale nie był pewien czy dobrze pisze, a ja muszę wiedzieć na 100%, żeby nie wprowadzać klienta w błąd. Oczekiwałam odpowiedzi od moderatorów, ale moderatorzy mają gdzieś takie zwykłe proste pytania. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tagoga17 Wszystkie pytania pojawiające się tutaj są dla nas tak samo ważne, dlatego jeszcze raz przepraszam Cię za tę sytuację. Jeśli podasz mi numer zamówienia, którego dotyczą Twoje wątpliwości, sprawdzę dokładnie tę przesyłkę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów