anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kto płaci za zrot towaru w trakcie 14 dni

Idź do rozwiązania
Pily_katana
#8 Zapaleniec#

Witam.

 

W uproszczeniu- klient kupił towar za posrednictwem smarta, odebrał go po czy zwrócił bez podawania przyczyny. Na wszelki wypadek zadzwoniliśmy do klienta z pytaniem co się stało, że dokonali zwrotu- klient stwierdził ze specjalnie zamówił aby zobaczyc jak one wygladają w rzeczywistości a ze kolor sie nie psodobał to oddał.

 

 

Pytanie odnośnie samego kosztu zwrotu-wiem, że kupujacy który go zwraca w trakcie 14 dni nie ponosi kosztu ale co ze sprzedajacym ???? Prawda jest , że allegro kasuje sprzedawce za powrót oraz nadanie czyli 2x po 8.99 ????

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@Pily_katana Nie jest to prawda.

oznacz moderatorów
Pily_katana
#8 Zapaleniec#

Czyli nadanie jak i powrót dla sprzedającego jest bez opłat ??????

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Pily_katana jeśli zakupił w smarcie to wysyłkę miał za darmo i Ty też (  o ile poprawnie nadałeś ale to klienta nie obchodzi ) jak oddał generując zwrot przez allegro i wydrukował se darmowa etykietę, też za to nie płacisz, czyli oddajesz za sam towar 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Smart - wysyłka za darmo, zwrot za darmo, a takiego głąba wrzucasz na CL.

Bo teoretycznie Ciebie to nic nie kosztuje - nie licząc kosztów obsługi transakcji, kosztów zapakowania, opakowania, zapłaty dla pracownika, kosztów obsługo zwrotu i czasu. Jak to wszystko można wyliczyć na zero - to generalnie wszystko jest OK.

oznacz moderatorów