anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na etykiecie DPD wygenerowanej z wysyłam z allegro nie ma allegrowego adresu email odbiorcy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
K0RYBUT
#9 Pomysłodawca#

W formularzu nadania przesyłki Kurier allegro DPD z wysyłam z allegro w danych odbiorcy jest allegrowy adres email. Po wydrukowaniu etykiety nie ma na niej tego adresu (na etykietach inpost jest). Nie wiem czy prawidłowo rozliczę się z allegro.

Jeżeli tak ma być to jak przekazać do DPD poprawny allegrowy adres email.

Czy może to być pole zawartość w formularzu nadania?

Z góry dziękuję

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
PromykSB
#11 Animator#

Nie da się.

Ten adres jest indywidualny dla połączenia sprzedający-kupujący.

Jakiekolwek maile przesłane na ten adres z innych adresów niż masz wpisane tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/twoje-adresy-email

Nie dojdą.

Allegro nie udostępnia już adresów mailowych z których może skorzystać ktokolwiek poza Tobą.

oznacz moderatorów
K0RYBUT
#9 Pomysłodawca#

#9 Pomysłodawca#

Czyli na etykiecie Kurier allegro DPD nie musi być widoczny allegrowy adres email by później rozliczyć się poprawnie z allegro (3,99)

Dobrze to zrozumiałem

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@K0RYBUT jeśli nadajesz poprawnie przez wysyłam z allegro to musi się przekazać i rozliczyć poprawnie przesyłka, zobaczysz to na swoim saldzie 🙂 wpisanie go w inne okienko nic nie zmieni 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
K0RYBUT
#9 Pomysłodawca#

#21 Demiurg#

Czyli na etykiecie Kurier allegro DPD nie musi być widoczny allegrowy adres email?

Dobrze to zrozumiałem

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@K0RYBUT a po co kurierowi mail na etykiecie, nigdy nie widziałem go na etykietach DPD 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
K0RYBUT
#9 Pomysłodawca#

 

#21 Demiurg# Czyli na etykiecie Kurier allegro DPD nie musi być widoczny allegrowy adres email by później rozliczyć się poprawnie z allegro (3,99). Oto mi chodzi i tyle.

Dodam że pierwszy raz nadaję w tej formie.

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
K0RYBUT
#9 Pomysłodawca#

Przesyłka dotarła

W opcjach zamiast wybrać podjazd kuriera wybrałem zapisz etykietę, następnie ją wygenerowałem i wysłałem do hurtowni.

Allegro doliczyło 3,99 czyli ok

oznacz moderatorów