anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z pierwszą wysyłką Smart

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Dochodzę do momentu " drukuj etykietę " i system żąda ode mnie opłaty za usługę. Klient kupił ode mnie rzecz o wartości 41 zł która miała oznaczenie Smart czyli spełniła wszystkie wymogi. Klient posiada również aktualny dostęp do Smart. Ja usługi smart nie mam wykupionej ale z tego co czytałem na forum to nie muszę mieć. Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego system żąda ode mnie opłaty? dodam że to moja pierwsza próba wysyłki w systemie allegro smart. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

pulkownik66
#19 Nestor#

@tylkouniego  Ale ty masz, tylko jedną ofertę ze znaczkiem smart- to tak nie działa,

oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Ok dziękuję za pomoc - co w takim razie jest problemem? Na próbę wystawiłem kilka ofert ze Smartem i właśnie te ktoś kupił.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@tylkouniego  jeżeli kupi ze smartem i bez to naliczy za przesyłkę- musi tylko ze smartem

oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Właściwie rzecz dotyczy jednej aukcji - przedmiot za 41 zł ze Smartem - a system każe mi zapłacić;( 

Pani w infolinii Inpost odesłała mnie do allegro ale wszyscy znamy tempo i pomocność allegrowych odpowiedzi....:)

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@tylkouniego  No to dziwna sprawa, a masz pewność że klient też miał wykupionego smarta. Może miał na miesiąc i mu się skończył, no nie wiem

oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Sprawdziłem przysłał skan - Smart ważny do lipca 2021:(

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Dzięki - już wczoraj napisałem:(

 

Pani Allegrowa miała nr aukcji i nie potrafiła sama znaleźć loginu Kupującego.....już się dobrze zapowiada:)

oznacz moderatorów