anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozliczenia z Allegro

mw_jarosz
#8 Zapaleniec#

Witam , czy jeśli ktoś zamówi 10x ten sam przedmiot i muszę nadać go w 10 różnych paczkach , to czy pobranie mi pieniędzy za przesyłkę smart pojedynczej paczki powinno być liczone od całości kwoty zamówienia ? Wyglada to tak ze gdy klient zamowi jedna sztukę przykładowo  DPD place 1,99 za smart , a gdy zamowi 10 sztuk place 10x5,99. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mwmonety
#21 Demiurg#

To w ilu paczkach musisz wysłać (przykładowo 10 pozycji) to zależy od ciebie ile masz zaznaczonych przedmiotów na jedną wysyłkę (ja mam np.20 szt.) i do tylu pozycji system nalicza jeden koszt nadania -tak jest na normalnym allegro . Na AL jest inaczej i najlepiej jak obie strony po zakupie same ustalą koszt wysyłki i jej formę.

oznacz moderatorów

mw_jarosz
#8 Zapaleniec#

Przedmiot , o którym mówię wazy 25 kg i musi być nadawany pojedynczo. Ale problem w ty ze przykładowo mając na przedmiocie, który kosztuje 45 mam marze 8 zł , to problem jest gdy ktoś zamówi 10 sztuk i ja do każdej paczki nie dopłacam 1,99 tylko 5,99.  Wychodzi na to ze kalkuluje się sprzedawać max 2-3 sztuki na osobę. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mw_jarosz tu nie liczą dopłaty za sztuki, tylko za paczki, jak masz zamówienie np. na 20 szt produktu i masz w systemie że nadajesz 5 w paczce to policzą Ci za 4 paczki dopłatę 😞

Wyglada to tak ze gdy klient zamowi jedna sztukę przykładowo  DPD place 1,99 za smart , a gdy zamowi 10 sztuk place 10x5,99. 

Tu masz rację 😞 Liczone jest od paczki a dopłata od sumy całego zamówienia za każda paczkę 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mw_jarosz
#8 Zapaleniec#

W takim razie przy takich rzeczach które musza być wysyłane pojedynczo a często klient kupuje kilka sztuk (w 99%) , najlepiej było by ustawić limit sztuk na osobę. Czy to możliwe ? 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nawet jakby było to możliwe to możesz stracić sporą grupę klientów ,zwłaszcza takich co dużo kupują .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mw_jarosz nie ustawisz limitu na osobę 😞  

________
Κώστας
oznacz moderatorów