anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż ze smartem i pobranie kasy na stronie inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
KCenterShop
#7 Wielbiciel#

Siemka

mam pewien problem lub pytanie w sumie. Dzisiaj sprzedałem pewien przedmiot, który miał oznaczenie smarta i co za tym idzie wysyłka paczkomatem inpostu za 0 zł, ok fajnie, tylko, gdy przeszedłem na inposta nadać paczkę to musiałem zapłacić 8.99 zł i czy raczej allegro się coś pokićkało czy inpostowi i algorytmom integracji i coś nie zaznaczyli, że miało być za 0 zł?

Pierwszy raz takie coś mam, wcześniej, gdy była opcja smart i pokazało 0 zł to i tyle wychodziło i nie płaciłem za wysyłkę.

Teraz wygląda tak jakby poszła normalna wysyłka bez smarta

 

Z góry dzieki)

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KCenterShop daj proszę znać którego zamówienia to dotyczy? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
KCenterShop
#7 Wielbiciel#

@la_nika proszę numer zamówienia 851c6711-77e5-11ec-bbc3-2bdca553944e

 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KCenterShop dziękuję,  już wyjaśniam 🙂
Po pierwsze kupujący w tej ofercie nie miał Smart! nie wystarczy, że w ofercie jest możliwa dostawa Smart! jeszcze kupujący musi mieć wykupioną tę usługę.
Ale w tym przypadku nawet gdyby miał Smart! to i tak koszt dostawy byłby doliczony, ponieważ oferujesz darmową dostawę powyżej 500 zł, a cena w ofercie to 899,99 zł.  Za takie zamówienie nie rozliczysz się w ramach Allegro Smart!, ponieważ to Ty oferujesz klientowi darmową dostawę od wskazanej kwoty.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
KCenterShop
#7 Wielbiciel#

@la_nika dzięki za wyjaśnienia. Aaa no to już wszystko jasne, zapomniałem o tych 500zł no i że kupujący też musi mieć aktywnego smarta, teraz już wszystko jasne. 

Pozdrawiam no i miłego dnia:)

oznacz moderatorów