anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka allegro inpost Smart

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Witam

od 3 września ruszam że sprzedażą.  Chce skorzystać z 3 metod wysyłki. Allegro inpost , minikurier i kurier.

 

Chciałbym wiedzieć czy allegro pokrywa całkowicie koszty dostawy dla ludzi ze smartem i dla mnie jako sprzedającego. Wiem napewno że z allegro inpost za 8.99 tak jest. Klient płaci 0 zł i ja nie dopłacam nic do wysyłki klientowi.

 

Jak to wygląda z minikurier za te około 10 zł i ten kurier za te około 13 zł.  Czy też jest 0 i 0 po stronie kupującego i sprzedającego? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ACCURON
#13 Ambasador#

inpost kuriery wypadly z smarta

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Powodzenia.

Przygotuj się na zwroty ze SMART. To jest teraz HIT - klient kupuje 10 szt po 4 zł i zwraca Ci 9 szt. - wszystko ma za darmo. Licząc czas poświęcony na obsługę, koszty pakowania, czas na FZP i odwołania - jesteś do tyłu....

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SirGuardian, tak jak napisał Accuron. kurierzy Inpost wypadli ze smarta. Teraz jest AllegroKurierDPD przy zakupach od 100 . Przy smarcie dpłacasz 3,99. Jeżeli zamawiasz kuriera po odbiór przesyłki, a nie masz do wysłania minimum 5 paczek, to musisz doliczyć jeszcze 3,69 za podjazd. DPD bez smarta placisz Allegro 11,99, ale maksymalna cena jaką możesz ustawić w cenniku to 12,99. 🙂 Są jeszcze chyba inni przewoźnicy ze smartem, ale nie znam ich cen. 

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

od 1.09 rusza wysylam z allegro

oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Czyli jakie teraz najkorzystniejsze rozwiązania są by też było prosto dla mnie przy rozliczeniach bo pierwszy raz będę pierwszy raz rozliczał się z księgował i nabijał na kase.

 

Allegro inpost wychodzi najlepiej bo 0 to 0 :).   Czy cos jeszcze z paczek jest za 0 ? . DPD odpada bo nie mam go blisko. Mam GLS , pocztę polską i  żabkę i ruch. Czy tam coś dopłacam do przesyłek? w smarcie

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

jest wszystko na allegro co i jak cool z wysylkami smart

oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Ale ja tego nie dokońca rozumiem.

 

Rozumiem że za korzystanie z żabek klient płaci 0 zł a ja coś dopłacam do interesu?

Tak samo ten kurier poczty polskiej kurier48 czy coś takiego. 11,99 zł bez smarta a ze smartem 0 zł. A czy ja jako sprzedawca coś dopłacam? .  

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

poczta i dpd trzeba podpisac umowe

oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Czyli narazie najkorzystniejsza opcja to    Allegro Inpost ze smatem jest za darmo dla mnie i dla kupującego

I kurierzy Inpost minikurier za nie co ponad 10 zł ale kupujący pokrywa koszt wysyłki. 

Druga opcja to DPD za 11,99 i kupujący tego nie płaci ale ja dopłacam 3,99 zł. 

 

Dobrze rozumiem? .

 

Jak tak to DPD odpuszcze i zostawie jak jest Smart inpost i kuriery płatni od Inpost

oznacz moderatorów