anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamawianie podjazdu Dpd bardzo długi czas oczekiwania czy można zamówić taki w dpd ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
prezento-grzes
#11 Animator#

Dzień dobry ,zamawianie podjazdu Dpd  przez Allegro to mordęga .Czekam aż system, wczyta datę zamówienia podjazdu już 30 mi . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@prezento-grzes możesz zamówić podjazd kuriera w narzędziu przewoźnika jeśli masz podpisaną umowę z przewoźnikiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
prezento-grzes
#11 Animator#

A jeśli nie mam i nie udało mi się zamówić przez Allegro to gdy zaloguje się przez inną przeglądarkę czy można dla paczek zamówić ponownie podjazd ? Chyba miało być wygodnie i sprawnie przez Allegro 🙂

 

oznacz moderatorów
prezento-grzes
#11 Animator#

Witam ,zalogowałem się przez inną przeglądarkę mam wyczyszczoną pamięć podręczną od 15 min mieli i nie mogę zamówić podjazdu kuriera .Z taką ilością dość dużych paczek jest ciężko jechać do punktu odbioru .Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
ZN_MT
#9 Pomysłodawca#

Niestety u nas codziennie ten sam problem z DPD. Albo nie można wydrukować etykiet. Albo nie można zamówić kuriera.

oznacz moderatorów
prezento-grzes
#11 Animator#

Pani moderator napisała mi jak zgłosiłem że nic nie mieli ...dramat 🙂 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@prezento-grzes@PoltexBHP@_ELTECHBIUR@bajerosfera@foton_b - mam potwierdzenie, że ekran do zamawiania podjazdów zbyt długo się ładuje. Pracujemy nad poprawką. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
DrukiHD
#11 Animator#

to nie jest ZBYT DŁUGO , to wcale się nie ładuje

oznacz moderatorów
FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Witam . Ja zrobiłem to samo i nic nie można zamówić podjazdu kuriera ładowanie bez skutku. Od kiedy zmienili narzedzie do nadawania jest dramat wsumie zawsze zmiany na minus

oznacz moderatorów
Filexo
#8 Zapaleniec#

Witam cały czas mi się ładuje zamówienie kuriera do podjazdu. 

Filexo_0-1668415358219.png

 

oznacz moderatorów
PoltexBHP
#9 Pomysłodawca#

Ale przecież po to stworzyliście wspaniałe narzędzie, żeby wysyłać przesyłki bez podpisywania umowy z przewoźnikiem. A niestety ostatnimi czasy więcej czasu to nie działa jak działa

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
bajerosfera
#7 Wielbiciel#

I to jest odpowiedź allegro?? Nie ma problemu z waszej strony?
Kolejny poniedziałek i kolejny problem z wysyłaniem zamówień

ZNOWU PROBLEM Z ALLEGRO.jpg

oznacz moderatorów
Pengano
#13 Ambasador#

 Nie wie Pani, że jest awaria? Wystarczy spojrzeć na downdetector. A przy okazji proszę na liście przesyłek umieścić informację, która jest wysłana, która ma zlecenie podjazdu. Człowiek jest jak ślepy we mgle z tym Waszym systemem.

oznacz moderatorów
czesciuzywane195
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie ta sama sytuacja u mnie... Podjazd zamawiany przez to nowe cudowne urządzenie nadawcze "zamówione przesyłki" Jedyne co się wydarzyło to napis Loading data i już 20 minut czekania... @la_nika proszę tam przekazać programistą że podwyżka i premia w pełni zasłużona !

oznacz moderatorów
prezento-grzes
#11 Animator#

Już się skończyły przeglądarki przez które chcę zamówić podjazd i jeszcze to pakowanie etykiety w pliku   ? w jakim celu ???? jakiej to pojemności plik ?. Idę na rekord  zamawiam podjazd już 61 min i 14 sec Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
foton_b
#7 Wielbiciel#

Niestety mam to samo 😞

oznacz moderatorów
prezento-grzes
#11 Animator#

A gdzie moja ulubiona Pani moderator ???  Klienci machają halllooo ? 🙂

oznacz moderatorów
_ELTECHBIUR
#8 Zapaleniec#

Mam to samo od soboty. 

oznacz moderatorów
prezento-grzes
#11 Animator#

Udało się zamówić od 8.00 do teraz jak mało może człowieka uszczęśliwić ....to rekord Pozdrawiam :))))

oznacz moderatorów
SilverLadyAnna
#9 Pomysłodawca#

Od pół godziny próbuję wydrukować etykietę poprzez "Wysyłam z Allegro". Nie działa zarówno wysyłka za pośrednictwem UPS, jak też Allegro Punkty Poczta Żabka. Od pół godziny system wisi z komunikatem "Loading Data". Nie mam osobnej umowy z tymi instytucjami i chciałabym wysłać przesyłki przez Allegro. Co mogę zrobić?

oznacz moderatorów