anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot części zamówienia przez kupujące po zakupie Smart aby nie płacić za przesyłkę

krzychu_zd
#9 Pomysłodawca#

Witam. Jak rozwiązujecie problem z cfaniaczkami, którzy zakupują lekko powyżej Smart, aby nie płacić za przesyłkę, a później dokonują zwrotu wszystkich artykułów poza jednym 🙂  Czy nadeszły czasy że ludzie nie mają 8,99 na przesyłkę?

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

HegemonHekate
#10 Popularyzator#

@_Likos_ Mam tę formę dostawy tylko dlatego, że jest darmowa (przynajmniej do końca roku) i klient który skąpi na dostawie przy najtańszym u mnie produkcie 13zł. już nie kupuje do smarta by zwrócić resztę, wybiera kolportera. 

Nawet zdziwiło mnie, iż tak mało osób ją wybiera, zdecydowana większość woli zapłacić 8,99 za paczkomat. 

oznacz moderatorów

DrapexPL
#11 Animator#

Może Allegro pójdzie śladem **piiip** i udostępni w ramach abonamentu wysyłki darmowe już od 0 zł... W każdym bądź razie musi coś zrobić, w jeden dzień z allegro wyparowało 4mld

oznacz moderatorów

HegemonHekate
#10 Popularyzator#

@DrapexPL co masz na myśli o wyparowaniu 4 mld ?

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#9 Pomysłodawca#

Tu chodzi o spadek wartości aukcji Allegro na giełdzie po wprowadzeniu przez **piiip** oferty **piiip** Prime

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#9 Pomysłodawca#

Nieładnie że Allegro zamienia nazwę Ama zon na jakieś "ppiiii"

oznacz moderatorów

krzychu_zd
#9 Pomysłodawca#

zaciekawiło mnie to i faktycznie maja takie coś, sprawdzę w weekend i dodam parę ofert zobaczymy bo alternatywa jakaś musi być, a dodatkowo nowi klienci może wpadną

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jak sprzedawca wystawia towar za 39,99zł i brakuje aż 0.01gr, co byś zrobił? Jedni wezmą coś za grosz a drugi na przekór poszuka czegoś co odeśle.

oznacz moderatorów

krzychu_zd
#9 Pomysłodawca#

Swego czasu mieliśmy ramki po 35 zł i było widać, że klienci dobierają coś aby wskoczyć na 40 zł, więc zmieniliśmy cenę na 40 zł i sprzedaż okresowo wzrosła.

oznacz moderatorów