anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zyskaj bonus za dostawę następnego dnia - poznaj Program Szybkich Dostaw

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Z naszych danych wynika, że oferty z obietnicą dostawy na następny dzień osiągają sprzedaż większą nawet o 28%. Brzmi zachęcająco? Od 4 stycznia 2021 udostępnianie dostawy w następnym dniu po zakupie będzie się dla Was wiązało z dodatkową korzyścią. Wszystko za sprawą Programu Szybkich Dostaw.

Jeśli oferujecie klientom szybką dostawę, możecie otrzymać bonus w wysokości nawet 3,99 zł brutto za paczkę. Uwzględnimy go na Waszym rachunku za usługi Allegro.

Nie musicie deklarować chęci przystąpienia do programu. Zostaniecie nim objęci za każdym razem, gdy zamówienie spełni łącznie następujące warunki:

  • zostało złożone w ramach Allegro Smart!
  • w ofercie deklarujecie czas wysyłki: natychmiast lub do 24 godzin
  • macie ustawioną godzinę szybkiej wysyłki dla przewoźnika, który realizuje dostawę danego zamówienia
  • realizujecie na czas zamówienia złożone i opłacone przed godziną szybkiej wysyłki – czyli w ostatnich 30 dniach minimum 95% tych zamówień zostało wysłanych tego samego dnia
  • zamówienie to wyślecie w dniu jego złożenia, a pierwsza próba jego doręczenia nastąpi następnego dnia kalendarzowego.

Szczegółowe informacje znajdziecie w Aktualnościach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
422 ODPOWIEDZI 422

rozik2
#11 Animator#

Doskonale wiemy skąd obiecany nierealny BONUS.

Allegro wprowadziło opłatę 0,99 i 1,99 przy SMART 40-100 i powyżej 100zł.

Nierealny bonus (czyt. anulowanie dodatkowej prowizji) w zamian za zamknięcie mordek krzykaczom.

oznacz moderatorów

Superklik
#9 Pomysłodawca#

Jakie anulowanie prowizji? Przecież prowizja normalnie zostaje...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

UWAGA - dostałam BONUS 😁 ale chyba tylko dlatego, że kurier wczoraj późno przyjechał po przesyłki 😏

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

W zakładnce rozliczenia to widać? Bo jak narazie nic nie mam.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@AlePiesio widać, jako opust 0,00 zł 🙂 Pojawia się dopiero jak przesyłka ma status np. w paczkomacie.

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

ok, dzięki 😉 będę obserwował 🙂

oznacz moderatorów

Waza_ZB
#10 Popularyzator#

Opust 0,00 zł oznacza, że nie dostałeś opustu 😞 

Opust dostajesz gdy masz 0,99 zł na zielono

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Waza_ZB  u mnie jest 0,99 na czarno i o tą kwotę zwiększone saldo, do jednego zamówienia mam nawet przypisane dwie opcje; 0,00 i 0,99. 

oznacz moderatorów

Waza_ZB
#10 Popularyzator#

u mnie to tak wygląda

opust.jpg

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Waza_ZB to zdjęcie widzisz tylko ty, moderacja musi zatwierdzić żeby inni też widzieli. 🙂

oznacz moderatorów

Superklik
#9 Pomysłodawca#

To teraz dam Wam hita. Kobieta zamówiła ode mnie produkt za 2.99 zł jako SMART. Czy mam rozumieć że jako że to Smart to będę musiał zapłacić 0.99 zł opłaty?

oznacz moderatorów

rozik2
#11 Animator#

Superklik

Czyli pewnie to jeden z tych szczęśliwców, którzy załapali się na SMART bez ceny minimalnej 40zł.

Wedle regulaminu z 4 stycznia 2020 zapłacisz 0,99 😄

Szczerze wątpię, by ich system to wyłapał i nie dowalili Ci tej pięknej prowizji.

 

oznacz moderatorów

rozik2
#11 Animator#

0,99 i 1,99 (od 4 stycznia dopłacasz do SMART).

BONUS 0,99 i 1,99 ma na celu zamknięcie buźki tym, co krzyczą najgłośniej i już podnoszą ceny towarów w przedziale cenowym 1-100zł o 0,99 (plus prowizja od ceny końcowej to jakieś 1,10), towar powyżej 100zł o 1,99 (plus prowizja od ceny końcowej to jakieś 2,20).

Założyłem że średnia prowizja od sprzedaży na Allegro to 10%, ale doskonale wiemy że może wynosić przy np. kabelkach do telefonu 14% itd.

Oczywiście moje wyliczenia są w "najgorszym przypadku" bo klient może równie dobrze kupić 2szt. towaru za łączną cenę 50zł i zarobisz więcej, bo zapłacisz tylko 0,99zł za jedną pakę, mimo że cenę podniosłeś na każdym towarze o te 1,10pln.

 

oznacz moderatorów

alysaa
#7 Wielbiciel#

Zeby korzystać z tego niby bonusu to muszę go aktywować w zakładce zniżki , tak ? A co jesli klient nie anuluje zakupu tylko zgłosi zwrot paczka nawet nie wyjdzie ode mnie, wiec etykieta cały czas bedzie w przygotowaniu

oznacz moderatorów

rozik2
#11 Animator#

@alysaa  tak, jeżeli chcesz mieć możliwość skorzystania z loterii bonusowej musisz to aktywować w zniżkach.

Pamiętaj tylko, że chcąc to otrzymać narażasz się na negatywne opinie i ataki kupujących.

Powód? Aukcje będą oznaczone Szybką Dostawą. Jeżeli kurier zwyczajnie da ciała i nie dostarczy paki do punktu w 24h, klienci nie będą tym zachwyceni a oberwie się Tobie.

oznacz moderatorów

www_bagazniki_eu
#8 Zapaleniec#

Pytanie techniczne - chyba?  O jakiej aktywacji zniżek napisał Pomysłodawca?

cyt. założycielki tego tematu

"Nie musicie deklarować chęci przystąpienia do programu. Zostaniecie nim objęci za każdym razem, gdy zamówienie spełni łącznie następujące warunki:

  • zostało złożone w ramach Allegro Smart!
  • w ofercie deklarujecie czas wysyłki: natychmiast lub do 24 godzin
  • macie ustawioną godzinę szybkiej wysyłki dla przewoźnika, który realizuje dostawę danego zamówienia
  • realizujecie na czas zamówienia złożone i opłacone przed godziną szybkiej wysyłki – czyli w ostatnich 30 dniach minimum 95% tych zamówień zostało wysłanych tego samego dnia
  • zamówienie to wyślecie w dniu jego złożenia, a pierwsza próba jego doręczenia nastąpi następnego dnia kalendarzowego."
oznacz moderatorów

alysaa
#7 Wielbiciel#

To jaka godzinę w takim razie ustawić ? Do tej pory miałam ustawione zakup do godziny 8 wysyłamy tego samego dnia, oczywiście większość paczek po godzinie 8 tez było wysłanych 

oznacz moderatorów

rozik2
#11 Animator#

@www_bagazniki_eu 

Pomysłodawca to status, ale wydaje mi się, że kierowałeś to pytanie do mnie.

Jestem rozik2

 

Spieszę z pomocą:

CentrumZniżek/DoAktywacji

Masz tam możliwość dołączenia do tego fantastycznego konkursu 🙂

To co piszą założyciele postu to jedno, co robi Allegro to drugie.

Czy Allegro dało Ci kiedyś coś, kiedy się o to nie upomniałeś?

Np prowizje (ich zwroty) od anulowanych transakcji powinny wchodzić automatycznie, mimo to do dzisiaj nie wchodzą (20lat Allegro) 😄

Ja osobiście kliknąłem dołączenie do tej "Zniżki".

Jak klikniesz to nie będzie piekło. Jak nie klikniesz, to może dostaniesz rabat a może nie 😄

Decyzja należy do Ciebie 😉

oznacz moderatorów

eCSI
#9 Pomysłodawca#

Nie rozumiem program wystartował 4 stycznia i nowe warunki weszły od tego dnia to czemu Allegro pobiera kasę od zamówień, które klienci zakupili u nas przed tym dniem.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@www_bagazniki_eu Do Programu Szybkich Dostaw nie trzeba się zgłaszać, wystarczy spełnić określone przez nas warunki. Szczegóły i regulamin znajdziesz na tej stronie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów