anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zyskaj bonus za dostawę następnego dnia - poznaj Program Szybkich Dostaw

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Z naszych danych wynika, że oferty z obietnicą dostawy na następny dzień osiągają sprzedaż większą nawet o 28%. Brzmi zachęcająco? Od 4 stycznia 2021 udostępnianie dostawy w następnym dniu po zakupie będzie się dla Was wiązało z dodatkową korzyścią. Wszystko za sprawą Programu Szybkich Dostaw.

Jeśli oferujecie klientom szybką dostawę, możecie otrzymać bonus w wysokości nawet 3,99 zł brutto za paczkę. Uwzględnimy go na Waszym rachunku za usługi Allegro.

Nie musicie deklarować chęci przystąpienia do programu. Zostaniecie nim objęci za każdym razem, gdy zamówienie spełni łącznie następujące warunki:

  • zostało złożone w ramach Allegro Smart!
  • w ofercie deklarujecie czas wysyłki: natychmiast lub do 24 godzin
  • macie ustawioną godzinę szybkiej wysyłki dla przewoźnika, który realizuje dostawę danego zamówienia
  • realizujecie na czas zamówienia złożone i opłacone przed godziną szybkiej wysyłki – czyli w ostatnich 30 dniach minimum 95% tych zamówień zostało wysłanych tego samego dnia
  • zamówienie to wyślecie w dniu jego złożenia, a pierwsza próba jego doręczenia nastąpi następnego dnia kalendarzowego.

Szczegółowe informacje znajdziecie w Aktualnościach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
422 ODPOWIEDZI 422

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WojciechB najpierw dali mi opust 0,00 , a po kilku godzinach doliczyli do rachunku 99 gr. I dotyczy to jednego zamówienia 😁

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@WojciechB Te nazewnictwo już wielu namieszało w głowie:

Capture.JPG

Jak masz Opust 0 to potem masz jak wyżej.

 

oznacz moderatorów

BookCornerPL
#9 Pomysłodawca#

Patrząć na te screeny to ten program szybkich dostaw to lipa jakich jeszcze Polska nie znała.

 

Mam takie już w swojej kolekcji.

 

oznacz moderatorów

BookCornerPL
#9 Pomysłodawca#

Co w przypadku kiedy kurier Inpost przyjeżdza tylko raz dziennie?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@BookCornerPL  do wszystkich kurier przyjeżdża raz dziennie, do mnie np. ostatnio podjeżdża między 9 a 10 rano 😁

oznacz moderatorów

BookCornerPL
#9 Pomysłodawca#

Gdybym wiedział że on od razy pojedzie do sortowni to może i bym zmienił ale ja wiem ze on musi obskoczyć jeszcze przynajmniej setke innych.

Na sortowni jest okolo 16 takze nie bede zmienial chyba nic 

Mam nadzieje ze ktos wpadnie na pomysł jak to obejść.

oznacz moderatorów

larsson
#9 Pomysłodawca#

Trzeba sie przyzwyczaic do kolejnych oplat poprostu i podniesc ceny jak ktos wczesniej podal przyklad. Czy to smart czy nie smart od kazdej przesylki jest zabierane,a w zamian nic nie dostajemy.

Allegro robi dobrze tylko kupujacym a sprzedajacym wiecznie pod gorke.

I w tej kwestii juz sie nigdy nic nie zmieni.

pozdrawiam

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@AlePiesio 

Czasem się opłaca... Na przykład u mnie kurier przywozi paczki z samego rana, przed siódmą, i wtedy odbiera nadane. Wrzucę w niedzielę, wyjdzie w poniedziałek rano. Wrzucę w poniedziałek np. o dziesiątej, wyjdzie albo późnym popołudniem, albo we wtorek dopiero.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@nat_not czy możesz mi wyjaśnić jak działa ten system bonusów 🙂

Zamówienie z dn. 04.01, dostarczone do paczkomatu odbiorcy dn. 05.01.

Dnia 05.01 o godz. 9:36 pojawia się w moich rozliczeniach informacja  o opuście 0,00 gr.

Tego samego dnia  o godz. 16:25 naliczacie mi 0,99gr do tego samego zamówienia.

Czy mogłabyś mi wyjaśnić czemu do jednego zamówienia dajecie tyle informacji w rozliczeniach?

I jeszcze jedno pytanie, dlaczego zamówienie dostarczone na następny dzień jest płatne te nieszczęsne 0,99gr?

oznacz moderatorów

korniszon123456
#8 Zapaleniec#

Bo to nie ma działać. To jest zrobione po to aby dymać sprzedających na kasę.

oznacz moderatorów

WojciechB
#11 Animator#

W skali całego Allegro pewnie jest to milion więcej przychodu. Pracownik , który to wymyślił już liczy kasę za premię, geniusz ;). 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy to zgłoszenie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@nat_not niestety, ale problem rośnie każdego dnia, albo nie rozumiem regulaminu, albo system Allegro naliczający opłaty nie sprawdza się 🙂

nr. zamówień do których, moim zdaniem niesłusznie naliczono opłaty

cc456ae6-4ee9-11eb-8d59-a99591d64556

82fcb525-4eec-11eb-92da-a99591d64556

72ad6d00-4e5f-11eb-92da-a99591d64556

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Konsultuję tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@nat_not dziękuję, próbuję jakoś to ogarnąć, ale przydałyby jakieś  jasno określone , punkt po punkcie zasady rozliczania tego bonusu, bo chyba nikt nie wie o co w tym chodzi 🙂

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Dostałam taką informację:

  • Zamówienie cc456ae6-4ee9-11eb-8d59-a99591d64556 było wysłane 5 stycznia, ale dostarczone 7 stycznia, więc rabat nie zostanie naliczony.
  • Zamówienie 82fcb525-4eec-11eb-92da-a99591d64556 - taka sama sytuacja.
  • Zamówienie 72ad6d00-4e5f-11eb-92da-a99591d64556 dotyczyło oferty, w której nie ma deklaracji wysyłki w 24h, dlatego rabat również nie zostanie naliczony. 
   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@nat_not we wszystkich ofertach mam ustawiony czas wysyłki 1dzień.

a jeśli chodzi o zamówienia z 05.01,to zamówienia zostały nadane przed godziną szybkiego nadania i jeszcze tego samego dnia zabrane przez kuriera, 06.01 było święto i żebym na głowie stanęła to nie było siły żeby tego dnia kurier włożył przesyłki do paczkomatu. 

Czyli bonus, to kolejna żenująca ściema Allegro.

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Wraz z @nat_not wyjaśniamy jeszcze dokładnie kwestię Twoich zamówień, więc jak tylko uzyskamy więcej informacji, wrócimy do Ciebie z tym tematem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Po ponownej weryfikacji dostałam informację, że przynajmniej w jednej ofercie z zamówienia 72ad6d00-4e5f-11eb-92da-a99591d64556 nie miałaś zaznaczonej wysyłki w 24h (w momencie zakupu).

Jeśli chodzi o 6 stycznia - rabat przyznamy za dostawę najpóźniej w następnym dniu kalendarzowym, a nie roboczym. W artykule precyzujemy tę kwestię.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@nat_not przed chwilą sprawdziłam, wszystkie oferty z tego zamówienia mają wysyłkę ustawioną na 1dzień.

Jeśli chodzi o pozostałe zamówienia, rozumiem i nie komentuję.

Usuwam godzinę szybkiej wysyłki, u mnie akurat nie ma większego znaczenia, bo kurier wcześnie przyjeżdża. 

oznacz moderatorów