anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro stale usuwa moje ogloszenia

THEFASTSELL24H
#7 Wielbiciel#

Witam, forumowiczów, na allegro wystawiam gry, moje ogloszenia są banowane, opłacam promowanie i trochę szkoda ciągle tracic pieniadze za to, mam same pozytywne opinie od kupujacych, nie bylo zadnych prosb o interwencje w mojej sprawie a jednak allegro robi mi na złośc, w opisie jest jasno napisane WERSJA PUDEŁKOWA,a dostaje bany za sprzedaz kont, w opisie w ofertach jest napisane ze to wersja pudełkowa ale jednak jak sprzedaje sie wersje pudełkową to jakos trzeba aktywowac usługi online, czyli trzeba dac tez dostep do konta, robie to uczciwie i nie chce zaraz wylapac blokady na allegro, bo dobrze mi idzie i kazdy jest zadowolony, ALLEGRO MACIE STRASZNE LUKI I NIEDOPRACOWANIA W REGULAMINIE!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

THEFASTSELL24H
#7 Wielbiciel#

Opłacam na bierząco wszelkie opłaty i prowizje łacznie juz w 3dni na to poszlo ponad 20zl a jednak dalej algorytmy mnie wylapuja jako tego zlego

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@THEFASTSELL24H Dokładne powody usuwania ofert i wszelkie szczegóły możesz wyjaśnić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e...

oznacz moderatorów

THEFASTSELL24H
#7 Wielbiciel#

dzieki za info

oznacz moderatorów