anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokowanie wiadomości na lokalnie

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Podejrzewam że już padła taka propozycja, ale chętnie się pod nią podpiszę - potrzebna jest możliwość zablokowania piszącego na lokalnie. Już pełno jest targujących się na pół ceny jak na **piiip**, dziś trafił mi sie pierwszy prostaczek wyzywający po odmowie sprzedaży za jego śmieszą ofertę. Na **piiip** się takich blokuje od razu i po problemie, tu niestety mam od rana ciąg wiadomości od jakiegoś sfrustrowanego cebulaczka, a jak znam życie to mimo że zgłosiłem sprawę przez formularz kontaktowy, nic z tego nie wyniknie.

Jeśli allegro chce dalej pracować nad lokalnie i je ulepszać, konieczna jest opcja zamknięcia "rozmowy" bo inaczej się tu zrobi gorszy cyrk niż na **piiip**.

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kch8407 dziękuję za sugestie, jednak na ten moment nie planujemy wprowadzenia takiej funkcjonalności. Każdy kupujący powinien mieć możliwość zapytania o produkt. 

Przypominam również, że Allegro Lokalnie ma inny charakter, niż Allegro 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Nie mówię o pytaniu o produkt ani całkowitym blokowaniu wiadomości z góry, mówię o takiej blokadzie jak jest na "portalu którego nazwy nie można wymawiać", kiedy już ktoś napisze i nie chcemy więcej nic od niego czytać. A tu nie ma ani tego, ani nawet faktycznej mozliwości zgłoszenia spamu obraźliwymi wiadomościami (poza formularzem, który jaki jest to dobrze widać). Nie da się też ciągle ocenić sprzedawcy... Kilka prostych zmian i lokalnie byłoby dużo lepsze.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kch8407  A co jak nie dostarczysz i Kupujacy bedzie chciał się dowiedziec o swój produkt? A Ty go zablokujesz? Nie najlepszy pomysł. Musisz po prostu ignorować takich gości..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kch8407 Chciałbyś żeby filtrować wiadomości, sądzę że nie będzie to łatwo. Zapewne każdy kupujący chce o coś zapytać i w tą wiadomość może coś "wcisnąć".

oznacz moderatorów

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Nie napisałem o filtrowaniu, chyba wyraźnie mówię o przypadkach gdzie nie chce się dalej z kimś rozmawiać a ten ciągle pisze. Skoro dosłownie każdy inny portal czy forum ma taką opcję to dlaczego nie może jej być tutaj, nie rozumiem.

oznacz moderatorów

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Czyli wg ciebie jeśli chciałbym kogoś oszukać i nie wysłał mu kupionego towaru to będę odpisywał na jego wiadomości na allegro 😄 

Poza tym kupujący dostaje nr telefonu sprzedawcy, maila, a od zgłaszania takich spraw jest dyskusja. Czat jest bezwartościowy w takim wypadku.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@kch8407  kupujący targują się o cenę przed zakupem? Czy po prostu licytują coś i wygrywają licytację po taniości?  

oznacz moderatorów

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Znów, wyraźnie napisałem że chodzi o targowanie przed zakupem, co nawet mi nie przeszkadza ale jeśli nie dociera do takiego albo musi wylać gorzkie żale po odmowie przyjęcia jego śmiesznej oferty to mi się nie chce tego czytać.

oznacz moderatorów

bono246
#9 Pomysłodawca#

Stary post ale mi zaczął też jakiś psychol wypisywać od oszustów złodziei itp. Mam coś  za tanio on ma ten przedmiot za 6krotnie drożej i to go boli. Jak nie ma możliwość zablokowania go to no cóż będę mu mięsem rzucał podobnie. A wtedy zrobi sie speluna a nie portal aukcyjny.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bono246 to Twoje wiadomości zablokowaliśmy, ponieważ były wulgarne i obrażały drugą stronę rozmowy. Bardzo proszę zachowaj kulturę wypowiedzi na Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

klon_8
#8 Zapaleniec#

Co to za bzdury. Oczywiście, niech napisze. Z kolei po dostanej wiadomości chcę zablokować osobę, która mnie obraża albo odstawia cyrki bo jej coś nie pasuje. Krótkie podsumowanie obecnej polityki to mus czytania tony bzdur na dosłownie kilka normalnych pytań o przedmiot itp. To już nie jest kwestia czy to fajny pomysł tylko powinno to być dodane już dawno. To tak jakby na Facebooku każdy mógł do mnie pisać choćby w sprawie kupna właśnie. Wszędzie indziej można zablokować tylko nie tutaj. Kolejne korpo z wizją świata i defekowaniem do ust użytkowników. Ilu ludzi ma jeszcze napisać żeby to zmienić? 

Masakra co za administracja z łapanki.

oznacz moderatorów

benio58
#7 Wielbiciel#

zapytania o produkt OK... ale nie wyzywanie od  "SWIROW" !  "MASZ COS Z GLOWA" itp. dlaczego w taki wypadku nie ma blokady ?

oznacz moderatorów

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Taka opcja może nie pasować tylko właśnie cebulakom targujacym się na pół i innym madkom z horymi curkami, nikt inny nie ma żadnego powodu mieć z nią problemu, jak na "innym portalu" gdzie istnieje od zawsze. 

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Inne portale nie gwarantują bezpiecznych zakupów, gdy coś pójdzie nie tak jest tylko płacz i zgrzytanie zębami 

oznacz moderatorów

kch8407
#9 Pomysłodawca#

A co to niby ma wspólnego z czatem na lokalnie? Odpisałem już na to samo wyżej zresztą. Ile razy miałem problem ze sprzedawcami na lokalnie to żaden ani słowem nie odpisywał na czacie, nic on nie daje.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

To że allegro jest innym portalem od pozostałych i nie blokuje czatu bez powodu bo ktoś wpada furie przez "okropne" wiadomości 

oznacz moderatorów

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Aha, czyli poza nędznym sarkazmem nie masz nic do powiedzenia, cóż, widocznie madka z horom curkom.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

cytując allegro "temat uważam za zamknięty, następną wiadomość pozwolę sobie pozostawić bez odpowiedzi" 😉

oznacz moderatorów

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Zamknięty dla ciebie był od początku, nic do powiedzenia i tak nie miałeś.

oznacz moderatorów