anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Boty na allegro.

L3niwyMis
#7 Wielbiciel#

Witam czy dane zjawisko nie zniknie ? Teraz dochodzi do tego że nie mogę nic wystawić bo jakaś agnieszka0192134 albo aggnieszka05192 co chwile kupuje przedmiot, rozpoczyna płatność a potem nic z tego nie wynika. Czy w danej sytuacji mogę wystawić 3ci raz ?

oznacz moderatorów
86 ODPOWIEDZI 86

Dom1110
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, też mam problem z botami kupującymi mi jedną konkretną aukcję, widać nawet podobną godzinę zakupu - a potem nie płacą i się nie odzywają, pomimo logowania. Nie jestem w stanie sprzedać przedmiotu, bo na 5 dni od takiego "zakupu" jest zamrożony. Poniżej screeny.

Dom1110_0-1665215187953.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Dom1110 Sprawdziłam oba te konta, ale nie ma na nich podejrzanego, więc nie mamy tutaj podstaw do działania. Zgodnie z zasadami na Allegro Lokalnie kupujący ma 5 dni na opłacenie zakupów, więc pozostaje Ci poczekać na płatność, a jeśli po 5 dniach nic się nie zmieni, oferta wznowi się automatycznie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

😄

oznacz moderatorów

Kamyczek19831
#7 Wielbiciel#

Witam uważajcie na wiadomości i transakcję na Allegro lokalnie.

martajolanta3@gmail.com

Próba wyłudzenia na systemie paypal zgłoszona.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Kamyczek19831 Dziękujemy za ostrzeżenie 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Ja i moja znajoma, też dziękujemy.

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

Mnie przeraża nieudolność Allegro, nie potrafią albo nie chcą walczyć z oszustami a A Lokalnie to już w ogóle dziwna sprawa, ktoś kupuje i otrzymuje pełne dane sprzedającego od razu a sprzedający otrzyma je dopiero, gdy kupujący zapłaci. Żadnych konsekwencji za kupowanie dla jaj.

 

Ciekawe ilu już ludzi zostało oszukanych przez wyżej wspomnianą nieudolność.

oznacz moderatorów