anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomień - Allegro Lokalnie

sylwek3d
#8 Zapaleniec#

Posiadam aplikacje Allegro na Androida i nie dostałem powiadomienia, gdy ktoś napisał do mnie wiadomość na Allegro lokalnie ani też jak ktoś zakupił przedmiot.

Żadnego powiadomienia.. nawet na stronie Allegro gdzie byłem zalogowany nie dostałem powiadomienia, że przedmiot wystawiony przeze mnie został sprzedany..

 

To po co ta aplikacja jak nawet powiadomienia nie ma jak ktoś zakupił mój przedmiot?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

br.
#21 Demiurg#

Powiadomienia nie zależą od Androida czy windowsa, zależą od tego jak sobie ustawiłeś pocztę. Po pierwsze w ustawieniach Allegro, po drugie w smartfonie czy masz skonfigurowany odbiór poczty email.

A wymienianie wszystkich błędów i niedoróbek Allegro to  ...   szkoda pisać 😡

oznacz moderatorów

sylwek3d
#8 Zapaleniec#

Na e-mail przyszła wiadomość, niestety akurat na pocztę nie zaglądałem od 3 dni..

Na stronie Allegro jest zakładka "powiadomienia" i tam często są informacje np o statusie przesyłki.. Tam powinna chociaż być informacja, ze ktoś kupił ode mnie przedmiot.

A co do aplikacji na telefon - to raczej oczywistym powinno być, że jeśli ktoś napisze do mnie wiadomość albo kupi przedmiot to powinno przyjść powiadomienie w aplikacji, skoro ją zainstalowałem. Od tego chyba ona jest.

W konkurencyjnym firmie z ogłoszeniami, kiedy ktoś wysłał wiadomość, powiadomienie na telefon przyszło od razu.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@sylwek3d  Jeśli chodzi o ustawienia konta Allegro to miałem na myśli to:

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia

Więc tam się ustawia powiadomienia do aplikacji. Ja też mam aplikację tylko problem w tym że moja jest zainstalowana ale  zawsze jest wyłaczona. Wiec powiadomień też nie dostaję, ale  wiem i nie mam pretensji.

oznacz moderatorów

sylwek3d
#8 Zapaleniec#

Właśnie tam w ustawieniach są włączone wszystkie powiadomienia jeśli ktoś napisze wiadomość albo sprzedam produkt. Niestety nie działają...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sylwek3d Z jakiej dokładnie wersji aplikacji korzystasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sylwek3d
#8 Zapaleniec#

Wersja 7.44.0

Android 10

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Najnowsza wersja ma numer 7.48.1

oznacz moderatorów

sylwek3d
#8 Zapaleniec#

Zaktualizowałem wczoraj do najnowszej wersji.. Mimo to, kiedy dzisiaj jeden z użytkowników wysłał mi wiadomość, nie dostałem powiadomienia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A nie aktualizowałeś apki, min Android 8.

oznacz moderatorów