anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przycisku "przygotuj paczkę do nadania"

MAMY ROZWIĄZANIE!
mpowroznik-com
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Klient kupił przedmiot i dokonał opłaty. Opłata ma status zakończono. Na stronie "Zamówienia od kupujących", jest ten przedmiot widoczny jako sprzedany, ale nie ma przycisku "przygotuj paczkę do nadania" (powinien się on znajdować pod przyciskiem czatuj).

Co mogę zrobić, aby nadać przesyłkę poprzez allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mpowroznik-com stało się tak ponieważ Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata to nie jest metoda dostawy, z której można skorzystać nadając przesyłkę na Allegro Lokalnie.
Aby nadać przesyłkę tak jak opisujesz w ofercie powinna być udostępniona metoda Allegro Paczkomaty Inpost. Przykro mi, ale nie będzie możliwości nadania przesyłki przez Allegro Lokalnie. W tej chwili możesz nadać tą przesyłkę w Managerze przesyłek InPost, ale cena będzie wyższa, ponieważ 8,99 zł to specjalnie wynegocjowana cena dotycząca tylko metody dostawy Allegro Paczkomaty InPost. 

la_nika_0-1637929899568.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kyni01
#1 Nowicjusz#

Witam.

Mam ten sam problem jak wyżej (zaznaczono odbiór w punkci Poczty Polskiej ale odbiorca nie zaznaczył punktu placówki) czy mogę poprostu wysłać przesyłkę na adres domowy kupującego bez dalszych konsekwencji ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kyni01 najbezpieczniej będzie dopytać kupującego, gdzie chciałby odebrać przesyłkę i wówczas nadać ją na wskazany adres 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów