anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wiadomości

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:57522894
#8 Zapaleniec#

Na email przyszła mi wiadomość , że ktoś wysłał wiadomość dotyczącą wystawionego przedmiotu. Gdy wchodzę na Allegro Lokalnie tej wiadomości nie ma.

oznacz moderatorów
60 ODPOWIEDZI 60
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AlePiesio,to jest Twój adres kontaktowy. Spróbuj zmienić go tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/o-sprzedajacym. Jak uda Ci się go zmienić na istniejący, będziesz mógł usunąć ten nieaktualny adres z poziomu strony którą podałam Ci wcześniej. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

Dziękuję bardzo za pomoc, teraz się udało ze wszystkim 🙂 

oznacz moderatorów
xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Mam 2 mejle, że zadano pytania. Gdy klikam przejdź do rozmowy wyskakuje : 

Konwersacja, do której prowadził link, nie istnieje lub nie masz do niej dostępu.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Maile to może być oszustwo!

oznacz moderatorów
xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Z imieniem i nazwiskiem ? To by była jakaś nowość.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xkolejorzx, możesz załączyć zrzut ekranu z tym komunikatem? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Komunikat to żółty prostokąt, wyświetla się przy czacie po lewej stronie ekranu. Nie chce aby ktoś czytał z kim ja piszę : ) skopiowałem co w nim było.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xkolejorzx, aby przekazać to zgłoszenie do działu technicznego, muszę mieć więcej informacji. Jeśli załączysz tu zrzut ekranu, nikt go nie zobaczy (muszę zaakceptować grafikę). 

Spróbuj odświeżyć zakładkę z czatem. Jeśli to nie pomoże, sprawdź, czy problem występuje po wyczyszczeniu i zmianie przeglądarki. Daj też znać, której wiadomości dotyczy komunikat. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
wasops25
#8 Zapaleniec#

 Mam ten sam problem co inni. Czyli kiedy klikam na czat ze sprzedanym przedmiotem to wyswietla sie zolty komunikat w lewym dolnym rogu o tym, ze link do konwersacji nie istnieje. Dzisiaj rano jeszcze wszystko dzialalo. Korzystam z przegladarki Chrome, ale sprawdzalem rowniez na Operze oraz na telefonie w przegladarce Brave. Dodatkowo ciagle wyswietla mi sie w prawym gornym rogu, przy ikonce czatu '1', czyli ze mam nieprzeczytana jedna wiadomosc, ale kiedy klikam na nia to jedynie odswieza strone, nie przenosi mnie do tej konwersacji. Dodam, ze w ogole nie ma po lewej stronie w oknie czatu, przedmiotu, ktory sprzedalem, choc kupujacy zaplacil i klikajac w zakladce 'ostatnio sprzedane' 'czatuj' przenosi mnie do tego co widac na screenie. Ostatnia widoczna transakcja jest z dzisiaj rano pomimo tego, ze mam sprzedany przedmiot rowniez ok. godziny 19.

Bez tytułu.jpg

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wasops25, dzięki za ten zrzut i wszystkie informacje. 🙂 Możesz jeszcze załączyć tu zrzut ekranu z otwartą konsolą (f12 i zakładka console)? Której transakcji (możesz podać login użytkownika) dotyczy problem z czatem?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
wasops25
#8 Zapaleniec#

Login uzytkownika: Client:87611191 a transakcja jest to sprzedaz gry 'My Friend Pedro'. Ponizej screen z konsola po kliknieciu na okienko czatu:

Bez tytułu2.jpg

oznacz moderatorów
tygrysek39
#2 Obserwator#

Wiadomości allegrolokalnie nie można odczytać, pomimo że na ikonce czatu widnieją 2 nowe wiadomości na zielono.

oznacz moderatorów
2plus2razy2
#7 Wielbiciel#

Witam.

Problem jest w tym iż dostaje na maila wiadomości, że  "mam nową wiadomość", lecz gdy klikam w żółty napis " przejdź do rozmowy" przełącza mnie na aplikację allegro lokalnie i pojawia się żółty znikający tekst " Konwersacja, do której prowadzi link, nie istnieje lub nie masz do niej dostępu". Klient już dwa razy coś napisał a ja nie jestem w stanie tego odczytać. Mimo że nie mam żadnej wiadomości ani na aplikacji ani na przeglądarce google  Ale na jednym i drugim świeci się dymek że mam jedną wiadomość.  Normalne Archiwum X.

Pozdrawiam 

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tygrysek39@2plus2razy2 dajcie znać:

  • z jakich przeglądarek korzystacie?
  • czy problem występuje po wyczyszczeniu i zmianie przeglądarki?
  • którego zamówienia (możecie podać login użytkownika) dotyczy problem?
  • czy po odświeżeniu zakładki z czatem sytuacja się powtarza?
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
tygrysek39
#2 Obserwator#

problem wystepuje na Chrome, Firefox, Opera, i w aplikacji mobilnej na tel,  reszty nie testowałem

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tygrysek39, czy możesz odnieść się również do reszty pytań? 🙂  

  • którego zamówienia (możecie podać login użytkownika) dotyczy problem?
  • czy po odświeżeniu zakładki z czatem sytuacja się powtarza?
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
tygrysek39
#2 Obserwator#

o jedna z dwóch nieodczytanych waidmości teraz wskoczyła, natomiast drugiej nadal nie widać:)

oznacz moderatorów
Hukyy
#8 Zapaleniec#

Witam, mam to samo, przyszła mi wiadomość i nie mogę jej odczytać

oznacz moderatorów
wasops25
#8 Zapaleniec#

U mnie wszystko juz dziala, widze poprzednia wiadomosc oraz wyswietlaja sie nowe.

oznacz moderatorów
Hukyy
#8 Zapaleniec#

U mnie niestety dalej nie można otworzyć tak samo jak pisałeś wcześniej.

oznacz moderatorów