anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty od kupującego i brak kontaktu

Client:72337982
#8 Zapaleniec#

Sprzedałam książki na allegro lokalnie, ale nie mam do tej pory wpłaty od kupującego. Napisałam do tej osoby ale ona nawet nie czyta moich wiadomości. O co mi chodzi. Tak ja wiem że jest okres kilku dni na wpłatę, ale ja miałam to ogłoszenie wyróznione. Co jesli ta osoba oleje zaplate, to moje ogloszenie wroci, a co z moim wyroznieniem? Przeciez ja to oplacam aby sprzedac a nie zeby bawic sie w takie rzeczy. Czy moje wyroznienie tez powroci do tej oferty jesli zostanie sprzedaz anulowana? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący ma 5dni na opłacenie, później oferta się wznowi, wyróżnienie >nikt Ci nie zwróci.

oznacz moderatorów

Client:72337982
#8 Zapaleniec#

No to bardzo nie fajnie, ja oplacam zeby czegos szybciej sie pozbyc i dawalo to skutki bo wiecej osob to widzialo a teraz siedzi w sprzedanych i prawdopodobnie nie bedzie oplacone i mam znowu placic? Nie fajna ta polityka allegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odpowiedź "Allegro wywiązało się i oferta była wyróżniona i się sprzedała" ale że kupujący jej nie opłacił, no cóż....tak bywa.😣

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Powróci, ale oferta przestanie być wyróżniona w tym terminie, w którym miała, czyli 6 dni wyróżnienia (5 dni na wpłatę + 1 na wznowienie) przepadnie 😞

oznacz moderatorów