anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cennik dostawy prywatnego sprzedawcy

carolczita
#8 Zapaleniec#

Witam.

Nie mam działalności gospodarczej i chciałabym ustawić cennik sprzedaży zgodny z cennikami dostawców. Dlaczego nie mogę ustalić ceny Paczkomaty InPost wyższej niż sugerowana najniższa 8,99zł? Chodzi o to, że ja płacę najmniej 11,99zł za przesyłkę paczkomatową (najmniejsza skrytka A). Sprzedając więcej przedmiotów chciałabym, żeby wiadomy był koszt wysyłki. Jednak z tego, co wiem, AllegroPaczkomaty24/7 InPost dotyczą tylko przedsiębiorców, którzy posiadają firmę.

Druga sprawa jest następująca: dodatkowym atutem jest sprzedaż i wysyłka "Odbiór w punkcie", bo jest to kwota w tej chwili na poczcie 10,60zł jednak do 0,5kg, czyli dotyczyłoby tylko jednego sprzedawanego przeze mnie przedmiotu, gdyż 2 zestawy ważą i kosztują więcej (od 0,5kg 14,10zł). Czy mogę to uwzględnić w cenniku dostawy, dodając opcję "Odbiór w punkcie-przedpłata", że dotyczy zakupu tylko jednego zestawu?

Nie znalazłam tutaj odpowiedzi na moje pytania, stąd nowy temat. Mam nadzieję, że w miarę jasno opisałam mój problem, a nawet dwa.

Z góry dziękuję za konkretne odpowiedzi 😉

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Edycja ceny wysyłki w górę możliwa jest dla przesyłek bez przedrostkaw nazwie ,, allegro,,

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@carolczita Jak chcesz wyższe kwoty do daj usługę bez początku Allegro, Allegro paczkomat nie dotyczy tylko firm, możesz założyć konto w MP i nadawać po cenach 8,99 zł 🙂

Drugie, ustaw w cenniku jedna sztuka w dostawie i bezie liczył za każdą wysłaną przesyłkę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

carolczita
#8 Zapaleniec#

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Mam konto MP w InPost, ale nie wiedziałam, że mogę to powiązać z Allegro i taniej sprzedawać. Spróbuję któregoś pięknego wolnego dnia stworzyć cennik. Jak dla mnie to sprzedaż tutaj i wyszukiwanie pomocy jest totalnie skomplikowane, ciężko się połapać gdzie co jest w opcjach konta.

Dobranoc 😉

oznacz moderatorów