anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli źle wpisałam adres paczkomatu na etykiecie nadawczej?

siutka80
#7 Wielbiciel#

Witam.mam pytanie .co mogę teraz zrobic bo na etykiecie pomyliłam sobie zamiast wpisac swój paczkomat nadawczy to wpisałam kupującego paczkomat.co teraz muszę zrobic.cxy zadzwonic do in postu zeby zminieli mi.poprostu na atykiecie widnieje paczkomat nadawczy: kupujący zamiast mój.POMOCY KOCHANI.PLISSSSSS..

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

@siutka80 Jeśli paczkomat odbiorczy jest wpisany poprawnie, przesyłka powinna dotrzeć do adresata. Jeżeli jednak koniecznie chcesz zmienić etykietę, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=b0880476-9167-4850-bcf8-2885a9fcea6a

oznacz moderatorów

siutka80
#7 Wielbiciel#

odbiorczy jest dobrze napisany tylko pomyliłam się na nadawczym

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To dojdzie.😁

oznacz moderatorów

siutka80
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

siutka80
#7 Wielbiciel#

Niestety nie wyśle.skanowałam etykiete i ją nie rozpoznaje bk jest zły adres paczkomatu nadawczego😪

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Powinien wystarczyć telefon do InPost z prośbą o zmianę paczkomatu nadawczego i poddajesz jego numer/symbol.

oznacz moderatorów

siutka80
#7 Wielbiciel#

No tak myślałam zrobic może się uda.dzięki za info😉

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@siutka80 mogę usunąć dla Ciebie tą etykietę i będziesz miała możliwośc wygenerowania nowej, nie wiąże się to z dodatkowym kosztem.
Potwierdź tylko proszę, że chodzi o zamówienie w ofercie nr. 681d6a52-d5f2-47f7-a2ff-27479aee3b19. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

alexxandria
#8 Zapaleniec#

Mam identyczny problem. Chciałabym prosić o usunięcie mojej jedynej i ostatniej etykiety bym mogła wygenerować nową.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@alexxandria bardzo proszę, etykieta została usunięta. Możesz teraz wygenerować nową 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

alexxandria
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za rozwiązanie problemu. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów