anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czarna lista

pisklak60
#7 Wielbiciel#

Zglaszam oszusta [edycja] na czarną listę 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pisklak60 Możesz dopisać to konto do swojej "czarnej listy", w zakładce Moi nieaktywni kupujący.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pisklak60
#7 Wielbiciel#

I co mi to da? 

Ja chcę przestrzedz innych przed tym oszustem. Jeśli w moim przypadku tak oszukał to napewno oszuka jeszcze wiele innych, blokując uczciwych licytujących

oznacz moderatorów

pisklak60
#7 Wielbiciel#

Co za bzdura... Do swojej czarnej listy nie mogę dodać tego oszusta bo wcześniej nic u mnie nie kupował. Więc po co mi to. Tak jak wcześniej napisałam muszę przestrzedz innych przed tym oszustem

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pisklak60 

  To w jaki sposób Cię oszukał skoro nic u Ciebie nie kupował?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pisklak60
#7 Wielbiciel#

Mam to gdzieś... Już nie wystawie nic u was. To jest jakaś kpina, bez sensu wystawianie i jeszcze płacenie wam za to

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pisklak60 

Weź głęboki oddech i  spokojnie wytłumacz co się stało 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pisklak60
#7 Wielbiciel#

Czy na czarnej liście można umieścić nick oszusta. Jeśli allegro usuwa te nicki to jest to bez sensu 

oznacz moderatorów

cd-keye_pl
#11 Animator#

@pisklak60 dlaczego twierdzisz, że Allegro usuwa?

oznacz moderatorów

pisklak60
#7 Wielbiciel#

Bo na każdym moim wpisie zamiast nicku pojawia się slowo edycja

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

CL nie funkcjonuje na allegro lokalne.😁

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pisklak60 To prawda, usuwamy login, który podajesz w wątkach na Gadane. Nie jest to miejsce, w którym powinieneś go zamieszczać. Jak pisałam tutaj, jeśli nie chcesz, żeby wskazany klient u Ciebie kupował, możesz go dodać do listy Moi nieaktywni kupujący.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pisklak60
#7 Wielbiciel#

Zalicytował u mnie przedmiot i nie zapłacić. Podczas trwania oferty miałam 10 osób licytujących. A ten oszust zablokował wszystkich chętnych. I co, mam się cieszyć. A taki tekst weź oddech proszę sobie darować

Macie tam bałagan, jeśli nie karzecie takich delikwentów, oszustów. Jeśli mnie oszukał to na bank też innych.jeszcze raz piszę 

Ten drania nie mogę dodać do listy, co jest??

Więc nie życzę sobie takich tekstów. Proszę o szacunek, gdyż z wami jestem od lat, Niestety.... 

oznacz moderatorów

marcokeys
#9 Pomysłodawca#

@pisklak60 te wpisy są zbędne ponieważ, Allegro nie zmieni regulaminu i kupujący będzie ponad prawo. Najlepsze rozwiązanie: nie wystawiać z promowaniem i czekać max 2-3 dni na zapłatę. Jak  nie zapłaci, to czarna lista i nowa aukcja. 30 dni to niech sobie Allegro czeka.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL nie ma CL.

oznacz moderatorów