anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro zamierza coś zrobić z taki kupującymi? Kolejna licytacja tej samej płyty i brak odzewu.

nevermore
#8 Zapaleniec#
Twoja licytacja została zakończona. Najwyższą ofertę złożył kupujący [edycja].
 
Sprzedany przedmiot
nevermore_0-1632332188432.jpeg

 

licytacja

DARKANE - "Rusted Angel" CD

19,00 zł

1 sztuka

 
Łączna kwota zakupu
19,00 zł
+ koszt dostawy
Poczekaj aż kupujący wybierze formę dostawy i płatności.
Poinformujemy Cię o tym w kolejnym mailu.
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@nevermore Allegro niewiele może z tym zrobić. Na Allegro Lokalnie nie ma obowiązku zapłaty. Jeżeli kupujący nie zapłaci w ciągu pięciu dni, transakcja jest anulowana, a licytacja odnawia się automatycznie z ceną wywoławczą - taki jest regulamin.

oznacz moderatorów

nevermore
#8 Zapaleniec#

To już drugi raz i jest to samo. Jest ochrona kupujących, a gdzie ochrona sprzedających? Ale po co ja to w ogóle piszę, bo i tak Allegro nic nie robi z takimi trollami, wrr

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nevermore Wystawiaj na zwykłym Allegro, tam jest zdecydowanie mniej podobnych przypadków. Klikasz "wystaw przedmiot", potem link "dotychczasowy formularz" pokazany na zdjęciu na dole po prawej;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

nevermore
#8 Zapaleniec#

Ja to wiem, ale nie miałem nigdy takich przypadków, czy to na "starym" Allegro, czy też na tym "Lokalnym". Mnie jako sprzedającego godni się za głupotę, a takie przypadki przechodzą bez echa. Chyba za długo jestem na allegro

oznacz moderatorów

nevermore
#8 Zapaleniec#

Jeśli ktoś robi to po raz kolejny, to dalej jest ok? Ten regulamin jest do ... wiadomo czego. Ja wysyłkę zrobię dzień, dwa dni później i już jest problem, a w tym przypadku oczywiście wszystko w porządku. Nie zapłacił, nie ma sprawy, śmieszny temat.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nevermore dziękuję za Twoje zgłoszenie! Kupujący  w tym przypadku prawnego czy regulaminowego obowiązku zakupu, jednak zgłosiłam to do odpowiedniego działu. Jeśli sytuacja się powtórzy podejmiemy odpowiednie kroki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nevermore
#8 Zapaleniec#

Ja rozumiem, że raz można się pomylić, ale gdy robi się to po raz drugi i nie dokonuje wpłaty po kilku powiadomieniach, to zaczyna to być żałosne, by nie powiedzieć, że **piiip**yczne i świadczące, o niepoważnym zachowaniu kupującego.

pozdrawiam

Nevermore

oznacz moderatorów