anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na allegro lokalnie przy dostawie za 8.99 [allegropaczkomat] jest zwrot towaru z odsylką z darmo

deszcz33
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czy na allegro lokalnie przy dostawie za 8.99 [allegropaczkomat] jest zwrot towaru z odsylką z darmo? Czyli, czy:

1. Klient może chcieć zwrócić towar i ja muszę to zaakceptować [tak jest na allegro]

2. Czy jeśli klient przy zakupie wybrał paczkomatallegro [8.99], to odsyłkę ma za darmo, czy musi płacić za nią?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Po pierwsze na AL przy sprzedaży od prywatnego sprzedającego nie ma zwrotów bez podania przyczyny (chyba że się dogadacie). Tu masz opisane: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

oznacz moderatorów

deszcz33
#10 Popularyzator#

Ok, dzięki za info:) Bo ja mam większość 'Ogloszeń darmowych', ale do 30.11 jest 'Kup teraz' bez prowizji, więc chcę pozmieniać, ale nie wiedziałam jak to jest z tymi zwrotami. Ale powiedz proszę-tak czy siak, czy na AL jest ta odsyłka za darmo?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, zwrot przez Paczkomaty jest darmowy ale nie tylko na Allegro.

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@LEW433 

Tak, zwrot przez Paczkomaty jest darmowy ale nie tylko na Allegro.

Owszem, ale wtedy gdy chodzi zwrot nieodebranej przesyłki.

@deszcz33 

Odebraną oddasz za darmo, ale trzeba do tego np. smarta i to z terminem 14 dni (na odstąpienie od umowy).

oznacz moderatorów

deszcz33
#10 Popularyzator#

A jak poda przyczynę, to z automatu jest przymus przyjęcia zwrotu-tak jak na allegro?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@deszcz33 Na Allegro Lokalnie nie ma darmowych zwrotów. Za odesłanie kupujący płaci. Jeżeli klient jednak nie odbierze paczki z paczkomatu, wróci ona do Ciebie za darmo. Warunek jest taki, że musi to być towar sprzedany przez Kup teraz lub w licytacji i wysłany paczkomatem za pośrednictwem Allegro. 

oznacz moderatorów