anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Operator Przelewy24 i Operatora PayU. akceptują przelewy z Revolut

modex90
#9 Pomysłodawca#

Chcę podpiąć pod sprzedaż moje konto Rewolut. Próbowałem z 5 razy czy operatorzy Przelewy 24 i PayU akceptują bank Revolt? Jeżeli tak to jakie dane banku wpisać . Mam konto LT

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, możesz podpiąć te konto ale musi być LT albo GB.

oznacz moderatorów

modex90
#9 Pomysłodawca#

próbowałem kilka razy. Kopiowałem dane by się nie pomylić i za każdym razem przelew był zwrócony a  weryfikacja odrzucana. Nie mam już sił do tego

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@modex90 Przekazałam tę sprawę do weryfikacji. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@modex90 dane osobowe na allegro i dane konta do wypłat są identyczne?

oznacz moderatorów

modex90
#9 Pomysłodawca#

Dane są te same

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@modex90 Dostałam informację, że jako rachunek do wypłat powałeś zagraniczne konto, ale przelew weryfikacyjny zleciłeś z konta polskiego. Przelew musi być wykonany z zagranicznego rachunku wskazanego jako konto do wypłat.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client107363598
#1 Nowicjusz#

Posiadam jedynie konto Revolut , jak je dodać do płatności aby kupować i sprzedawać?

oznacz moderatorów

modex90
#9 Pomysłodawca#

Robię przelew weryfikacyjny z Revoluta  i przelewa mi z konta technicznego. Może mi ktoś wytłumaczy jak zmienić to konto do przelewu , lub poda całą ścieżkę takiego przelewu. Proszę o pomoc

 

oznacz moderatorów

beatadep
#8 Zapaleniec#

nie zrobisz

kopie sie z koniem z allegro i cały czas twierdza żeto nie oni to weryfikują tylko PayU lub Przelewy 24 i UWAGA: pomimo że Revolut używa automatycznie do wypłat w PLN konta technicznego i zniego rzychodzą przelewy (tak samo mozna je wykonać z Polskiego Banku na to konto sprawdzilam kilka razy ) to UWAGA Payu i Przelewy 24 wymysliły sobie że musisz sie zautoryzowac zagranicznym rachunkiem bo tylko na zagraniczny rachunek bedą robić wypłaty i mają to w d...

oznacz moderatorów