anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w kwotach prowizji jest również opłata za przesyłki Allegro???

dell1000
#1 Nowicjusz#

Proszę o podanie inforamacji, skąd na moim koncie tak duża zebrała się kwota prowizji Allegro, bo chyba nie z samych prowizji od moich drobnych sprzedaży???

Dlaczego to jakaś "tajemnica" się z tego robi? Naprawdę macie aż tak "słabych" informatyków, że nie są w stanie zrobić klarownego systemu z informacją jasną i przejrzystą: "co jest za co"? Chciałbym wiedzieć za co płacę?

A ponadto - chciałbym otrzymać rachunek lub paragon za usługę, skoro mam ją opłacić? 

Gdzie informacja że np. jedna część opłaty prowizji jest za wysyłkę przedmiotu - a inna za samą prowizję od sprzedaży?

Proszę o PILNĄ odpowiedź!

Gdybym potrzebował się rozliczyć z Urzędem Skarbowym - będą mi potrzebne szczegółowe informacje co było moim zyskiem, a co kosztem!

 

Proszę o PILNĄ odpowiedź

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Zakładka "moje konto", "rozliczenia z Allegro", "historia operacji".

Tak, płacisz prowizję od kosztów wysyłki, prowizję od sprzedaży oferty, prowizję od sprzedaży oferty wyróżnionej i Bóg wie co jeszcze. Na fakturze szczegółów nie będzie.

Faktutrę też tam znajdziesz.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dell1000 Na Allegro Lokalnie nie masz żadnych prowizji od kosztów wysyłki. Jeżeli opłaty są dla Ciebie niejasne, zapytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d1df83fc-8979-4595-90f6-008242ba2095

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dell1000 rozliczenie i szczegóły masz tu Rozliczenia z Allegro 

O ile nadajesz na allegro lokalnie paczkomaty przez allegro to płacisz za nadanie allegro i dolicza Ci to do salda 🙂 

Co jest Twoim kosztem a przychodem to musisz sam wyliczyć, allegro tego nie robi 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów