anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro drugi raz usuwa moja ta sama ofertę.?

darekwoda
#7 Wielbiciel#

Sprzedaje monetę. Drugi raz zostaje ona usunięta. Dwa dni temu jak zdarzyło się to pierwszy raz napisałem do allegro z prośba o odpowiedz, bez odzewu. Poczytałem na forum, ze może to mieć związek z tłem. To usunąłem tło i zostawiłem sam przedmiot. Znowu jednak moneta usunięta. O co chodzi? Sprzedawałem różne rzeczy i nigdy nie było problemu. Proszę o odpowiedz

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mwmonety
#21 Demiurg#

Może coś z opisem masz nie tak jak im pasuje (np.niewłaściwa kategoria) sam jestem sprzedawcą numizmatów i jeszcze mi nigdy nie usuwali aukcji nawet za tło które nie zawsze miałem takie jak mówi regulamin.

oznacz moderatorów

darekwoda
#7 Wielbiciel#

Dziekuje za odpowiedz. Sprawdzałem opis i raczej wszystko się zgadza

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Gdzie napisałeś? Napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e... Pewnie jeszcze dziś otrzymasz odpowiedź.

oznacz moderatorów

darekwoda
#7 Wielbiciel#

Dziekuje za odpowiedz, spróbuje 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@darekwoda 

1. A jaka jest oryginalność monety?

2. Właściwa kategoria?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

darekwoda
#7 Wielbiciel#

Dziekuje za odpowiedz. Moneta jest w gradingu czyli ma potwierdzona oryginalność. Opis sprawdzam i nie widzę błędu 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@darekwoda Grading z Gliwic? eeeee...... no własnie 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

darekwoda
#7 Wielbiciel#

Co to znaczy?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@darekwoda Zalezy kto ( jaka firma) ten grading robił...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@pinsplash A może z Kalisza to jeszcze lepszy "oryginał" może być .Na lepszych portalach aukcyjnych gradingi tych firm nie są uznawane za wiarygodne.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Enigma45 Twoja działka 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@darekwoda widzę, że wczoraj rano otrzymałeś od nas odpowiedź w tej sprawie. Odpisz proszę na tego maila podając numery ofert, które zostały usunięte, potrzebujemy ich żeby zweryfikować sprawę.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

darekwoda
#7 Wielbiciel#

Dziękuję Wszystkim za odpowiedź. 15 lat na allegro a ciągle niedouczony 😁. Sprawę już częściowo wyjaśniłem e-mail. To złota moneta na której sprzedaż nie mam zgody allegro bo nie jestem firmą i takie tam. 

Dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów