anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja oferta ma 0 wyświetleń ??

MAMY ROZWIĄZANIE!
cyberdelia
#7 Wielbiciel#

Witam,

Jak w temacie, przedmiot wystawiony ponad tydzień temu bez promowania, nowy monitor w zalakowanym kartonie prosto z Hurtowni Action wystawiony za prawie 300zł mniej niż normalnie "chodzi" po prostu przez pomyłkę kupiłem jedną sztukę za dużo i chciałem się pozbyć, ja patrzę a tu 0 wyświetleń,.. pytanie o co tu ku.. chodzi?? Tylko mi nie piszcie, że potrzebne jest promowanie bo to nie możliwe, bo nawet bez promowania byłoby przynajmniej kilka wejść, stwierdzam, że allegro to ściek i dla drobnych sporadycznych sprzedawców zostaje tylko oeliks

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cyberdelia Cześć. Trafność, czyli wyświetlanie się oferty na liście wyszukiwania zależy od bardzo wielu czynników: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/trafnosc-xGmVjoPwOTo 

Jeśli jesteś sporadycznym sprzedającym, to lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Allegro Lokalnie (oferty, które wystawisz na Lokalnie, są również widoczne na zwykłym Allegro). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
cyberdelia
#7 Wielbiciel#

Jest w tym logika, jednak tacy sprzedawcy jak ja, praktycznie nie mają szans na sprzedanie swojego artykułu. Uważam, że allegro z przed lat działało o wiele lepiej niż teraz, na szczęście znany alternatywny serwis aukcyjny zaczyna się rozwijać i mam nadzieję, że jak allegro zacznie tracić zyski to przestanie "ulepszać" serwis na niekorzyść drobnych sprzedawców. Dzięki za szybką reakcje i odpowiedz 😉

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@cyberdelia może nie ma zapotrzebowania na dany model

oznacz moderatorów
cyberdelia
#7 Wielbiciel#

No nie sądzę żeby na zakrzywiony monitor G24C6 w cenie 100zł taniej niż najtańsza oferta na allegro nie było zapotrzebowania 😉

oznacz moderatorów
dreammarket
#7 Wielbiciel#

ja wystawilem 1000 ofert roznych zaczynajac sprzedaz w normalnych cenach i takze nic to jest jakis zart

oznacz moderatorów
cyberdelia
#7 Wielbiciel#

To jeszcze nic, zrobiłem test i wypromowałem ofertę na nowy procesor w pudełku za 50zł taniej niż najtańszy na allegro, już nie pamiętam za ile go wypromowałem co najmniej 20zł, i co? I nic to samo! Rozumiem, że sprzedaje sporadycznie ale w takim przypadku kiedy zapłaciłem za promkę moje ogłoszenie powinno się przynajmniej wyświetlać a tak to faktycznie jakaś kompletna lipa, 20zł stracone po prostu przepada

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

@cyberdelia zwykle allegro? To normalne. Mały sprzedawca albo osoba prywatna się nie przebije przez tysiące ofert innych sprzedawców, z ugruntowana pozycją i liczba wyświetleń często jest zerowa. Allegro nie jest miejscem dla małych sprzedawców:( Lepiej na allegro lokalnie wystawiać.

oznacz moderatorów