anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie działa Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mairo1_1
#8 Zapaleniec#

Kiedy zostanie usunięta awaria Allegro Lokalnie? Jeszcze przed chwilą wyrzucało błąd 504 a teraz padło zupełnie HTTP ERROR 400

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43
LEW433
#21 Demiurg#

Allegro ma problemy techniczne.

oznacz moderatorów
stomac
#1 Nowicjusz#

nie można wygenerować etykiety na paczkę 

oznacz moderatorów
jackep
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
baskin13
#1 Nowicjusz#

Witam, od rana próbuję wygenerować etykietę, żeby móc nadać paczkę jak najszybciej i niestety cały czas wyskakuje mi błąd i mam próbować ponownie.

oznacz moderatorów
ked0b
#2 Obserwator#

Próbuje od rana utworzyć etykietę  na smartfonie i w komputerze i cały czas ten sam komunikat.

proszę o pomoc

oznacz moderatorów
DanielOpakowania
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzień dobry, nie mogę wygenerować kodu opłaconego już zamówienia, generując kod dostaje komunikat Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. natomiast inne zamówienia bez problemu pobierają etykiety. Co zrobić? Dodam ze towar kupiony przez AllegroSmart, wiec nadając z inpostu muszę zapłacić dodatkowo. W InPost nie znajduje zamówienia. 

oznacz moderatorów
karolwojcikGDZ
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem sprzedałem przedmiot i nie mogę wygenerować etykiety "spróbuj później " ja sprzedałem lokalnie i jestem podpięty pod smart.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DanielOpakowania @karolwojcikGDZ Pracujemy już nad rozwiązaniem tego problemu. Bardzo Was przepraszam za utrudnienia i proszę o jeszcze chwilę cierpliwości 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Palomcia_2006
#7 Wielbiciel#

Prosimy o szybką reakcję ponieważ ja mam tylko pół godziny na nadanie paczki. Mam ten sam problem. Dziękuję

oznacz moderatorów
Veelq2
#2 Obserwator#

Proszę o aktualizację w tej sprawie. Od rana czekam na możliwość wygenerowania etykiety do wysyłki z Allegro Lokalnie powiązane z Allegro Smart. Niestety cały czas jest błąd z komunikatem, by próbować ponownie. Jeśli dzisiaj nie uda mi się wysłać kupującemu zamówienia, będzie wkurzony, że nie dojdzie to do niego przed długim weekendem...
Są nowe informacje? Wiadomo, kiedy technicy się z tym uporają?

oznacz moderatorów
DanielOpakowania
#7 Wielbiciel#

U mnie zaczęło w tej chwili działać

oznacz moderatorów
KRZYSZTOF_FF
#1 Nowicjusz#

Przy próbie tworzenia etykiety pojawia się "Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Spróbuj ponownie"

Próbowałem kilkukrotnie i nic dalej to samo !

oznacz moderatorów
Unteroffizer
#1 Nowicjusz#

od rana mam to samo i nie mogę wysłać paczek

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KRZYSZTOF_FF @Unteroffizer Cześć. Czy sprawa dotyczy Allegro Lokalnie? Jeśli tak, to pracujemy nad usunięciem tego problemu. Jeśli nie, to poproszę o numer zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
DanielOpakowania
#7 Wielbiciel#

Działa już

oznacz moderatorów
OkazjagoniOkazje
#7 Wielbiciel#

Allegro Lokalnie nie działa. Kiedy daję wystaw przedmiot i muszę potwierdzić, że to moje konto to wyskakuje błąd 504. Najgorsze, że cały opis i wszystko się kasuje i od nowa będzie trzeba to wpisywać. Jak kiedyś zacznie działać...

oznacz moderatorów
lotar1212
#7 Wielbiciel#

Jak na razie nie jest jeszcze razem alegro z alegro lokalnie strony nie są jeszcze razem powiązane jak wcześniej osobno obie można odwiedzić 

oznacz moderatorów
Daniel_Poroszew
#7 Wielbiciel#

Czyli dlatego nie mozna etykiety wygenerowac hehe

oznacz moderatorów
bogumil_123
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, od ponad godziny, nie można wystawić przedmiotu na allegro. Wyskakuje po wskazaniu konta bład 504. Znajomi maja to samo.

oznacz moderatorów
KrukZ_ZabiejGory
#8 Zapaleniec#

Napisałam do pomocy Allegro, ale żadnej odpowiedzi. Czy jest jakaś może awaria teraz  w inpost / AllegroLokalnie?

Sprzedałam dwa przedmioty z dostawą paczkomatem na allegrolokalnie i nie generują mi się etykiety. Dotyczy to dwóch zamówień. Próbowałam wylogowywać się i generować etykiety do różnych paczkomatów i z różnych przeglądarek.

komunikat ten sam :  "Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Spróbuj ponownie."

 

oznacz moderatorów