anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie działa Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mairo1_1
#8 Zapaleniec#

Kiedy zostanie usunięta awaria Allegro Lokalnie? Jeszcze przed chwilą wyrzucało błąd 504 a teraz padło zupełnie HTTP ERROR 400

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43
FiKuMi
#1 Nowicjusz#

U mnie to samo. A spieszy mi się!!!!

oznacz moderatorów
bulva_2004
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo - błąd 504 - sprawdziłem na kilku przeglądarkach i komputerach. Nie mogę zalogować się na Allegrolokalnie

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mairo1_1 @bulva_2004 @FiKuMi @Veelq2 @ked0b @baskin13 @xpx Pracujemy już nad rozwiązaniem tego problemu. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. 

AKTUALIZACJA 13:25

Wciąż pracujemy nad usunięciem problemów na platformie Allegro Lokalnie - poinformuję Was, kiedy problem ustąpi. Na ten moment jednak muszę Was prosić o cierpliwość. 

AKTUALIZACJA 13:40

Allegro Lokalnie powinno już działać bez problemów. Przepraszamy za utrudnienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
bulva_2004
#7 Wielbiciel#

Pani Olu @ko_alka, wiadomo coś więcej? zablokowane serwery czy kot przebiegł po klawiaturze?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bulva_2004 Przerwa w dostawie usług, problem powoli ustępuje. Spróbuj wyczyścić pliki cookies i zalogować się ponownie na swoje konto. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
bulva_2004
#7 Wielbiciel#

Niestety - sprawa nie została rozwiązana - nadal nie mogę zalogować się do Allegro lokalnie - błąd 504 nadal pozostaje. Proszę o pomoc i interwencję.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Mairo1_1
#8 Zapaleniec#

kiedy zostanie to naprawione???

Zmiana nazwy zgłoszenia na "ROZWIĄZANO" nie załatwiła jak widać sprawy

oznacz moderatorów
Marc_Oz
#11 Animator#

Ostatnie burze i deszcze nawalne zapewne są przyczyną awarii. Po niedzieli należy spodziewać się kolejnych awarii albowiem Polskę mają nawiedzić tropikalne upały. Do tego należy dodać wojnę na Ukrainie oraz strach przed powrotem pandemii.

oznacz moderatorów
Mairo1_1
#8 Zapaleniec#

niestety wyczyszczenie cookisów i ponowne logowanie nic nie daje....

oznacz moderatorów
matek122112
#2 Obserwator#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam nie mogę zalogować się kontem allegro do allegro lokalnie , występuje błąd 504. Jaka może być przyczyna?

oznacz moderatorów
riddi1990
#1 Nowicjusz#

Podczas próby zalogowania się do zakładki sprzedaż > po potwierdzeniu konta > wywala błąd 504. 
Nie da się wystawić oferty

riddi1990_0-1655197505343.png

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@riddi1990 Sprawdź proszę czy problem występuje, kiedy korzystasz z innej przeglądarki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
bulva_2004
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam komunikat - do zwykłego Allegro loguję się bezproblemowo, a do Allegro Lokalnie występuje błąd @nat_not 

Wyczyściłem ciasteczka, zmieniłem przeglądarkę - dalej nic.

oznacz moderatorów
Marc_Oz
#11 Animator#

Oto profesjonalność obsługi na Allegro. Chwała Ci Panie 😅

oznacz moderatorów
stania_pawel
#3 Debiutant#

Od rana nie można korzystać z Allegro Lokalnie. Mówią na czacie, że pracują nad problemem.

oznacz moderatorów
bulva_2004
#7 Wielbiciel#

@nat_not @ko_alka  Chcę wysłać przelew za wczorajsze licytacje, dzisiaj kończą się następne oferty. Proszę o jakiś sensowny komunikat, a nie kasowanie tematów.

oznacz moderatorów
amalia04
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
roza2421
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów