anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widać mojej oferty na Gratka.pl i Morizon

spectrum4
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry dwa dni temu wystawiłem do sprzedaży na Allegro Lokalnie działkę. Ostatnie kroki komponowania ogłoszenia polegały na umiejscowieniu i opłaceniu reklamy tj. dodania to Allegro, do Gratka.pl i Morizon. Ogłoszenie takie kosztuje ok 80zł - drogo, ale pomyślałem, że może warto bo sama Gratka to też koszt chyba ok. 70zł. Sprawdzałem czy widać moje ogłoszenie dzisiaj na Gratce i Morizonie i niestety nie ma. Ale opłata została mi naliczona i oczywiście za kilka czy kilkanaście dni dostanę informację, że mam nie opłacone konto, tj nie jest zapłacona reklama co dalej będzie skutkowało zablokowaniem konta do czasu uiszczenia opłaty.  Bardzo proszę o odpowiedź Państwa Moderatorów, adminów czy kogokolwiek z Grupy Trzymającej Władzę. 

Kupiłem reklamę na Allegro i Allegro Lokalnie oraz dwóch dodatkowych portalach Gratka i Morizon i na tych dwóch dodatkowych moich ogłoszeń NIE MA !!!. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@spectrum4 wyjaśniam to, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@spectrum4 wracam z potwierdzeniem, że oferta jest widoczna także w serwisach Gratka.pl i Morizon.
Tutaj Gratka, tutaj Morizon, być może doszło do opóźnienia w publikacji, ale oferty są już widoczne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów