anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego od kilku dni nie otrzymuję powiadomień z aplikacji Lokalnie?

am-il
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry . Od kilku dni nie otrzymuje powiadomień o sprzedaży oraz o wiadomościach. 

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

colossalxv
#7 Wielbiciel#

Ja również nie otrzymuje powiadomień i straciłam przez to wielu klientów, gdyż nie jestem w stanie co chwile logować się i sprawdzać czy ktoś kupił moj przedmiot. Staram się zaglądać tam jak najczęściej, ale brak powiadomień o zakupie przedmiotu na Allegro lokalnie jest bardzo uciążliwe. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@colossalxv Cześć. Czy sprawdziłaś ustawienia powiadomień: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:42918843
#2 Obserwator#

Sprawdziłem cały wątek i mam coś podobnego na najnowszym ios i najnowszej wersji aplikacji allegro:

Nie mogę włączyć powiadomień allegro tj. zgody na powiadomienia push.

Nie pomaga odinstalowanie, ponowne wlaczenie telefonu czy zamkniecie i odpalenie ponowne aplikacji.

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42918843 nie możesz jej włączyć w tej zakładce? Czy masz to zaznaczone, ale powiadomienia nie przychodzą? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:42918843
#2 Obserwator#

Nie mogę tam włączyć.

Jednocześnie apka spamuje wyrzucając mi zawsze ekran na początku po odpaleniu, że powinienem włączyć powiadomienia, bo coś może mnie ominąć 😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42918843 poproszę Cię w takim razie o przesłanie filmiku, na którym jest to widoczne na adres spolecznosc@allegro.pl oraz napisz proszę, z jakiego systemu korzystasz. Zgłoszę to do Działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:42918843
#2 Obserwator#

Przecież napisałem już wyżej z jakiego systemu oraz aplikacji korzystam…

z **piiip**em nie ma takich problemow.

To wasz problem, zglosilem go.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42918843 napisałeś, że chodzi o IOS, a coś więcej? Filmik jest konieczny, aby Dział techniczny mógł zweryfikować problem.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

vavrie
#7 Wielbiciel#

czy w temacie cos sie dzieje? Android: Korzystam z żoną na dwóch różnych telefonach z apki. Allegro lokalnie NIE przysyła powiadomień na temat tego, że ktoś coś do mnie napisał. Właśnie straciłem kontrahenta, bo za długo nie odpisywałem. Apka nie ma wyłączonych powiadomień, bo np dostaję powiadomienia o zmianach statusu moich zakupów itd. Jedyna opcja żeby nadążać to czytać mejle. Ale nie o to chyba chodzi?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@vavrie Czy sprawdzałeś ustawienia powiadomień? https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia. Być może masz wyłączone powiadomienia push w aplikacji?  

ko_alka_1-1677698191133.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

vavrie
#7 Wielbiciel#

Przejrzałem cały ten wątek, przejrzałem wszystkie opcje (włącznie z w/w) i wszystko co widzę w konfiguracji JEST włączone i wskazywałoby, że powinienem dostawać powiadomienia. 

vavrie_0-1677706629095.png

wydaje mi się, że conajmniej jeden z przedpiszców ma podobny problem. I szczerze mówiąc na tyle niewiele sprzedaję, że nie jestem w stanie powiedzieć, czy ta funkcjonalność kiedykolwiek u mnie działała. Do tej pory udało mi się jakoś sprzedać przedmioty ale pewnie tylko dlatego, że co pewien czas po prostu ręcznie sprawdzam, czy na czacie nic nowego się nie pojawiło. 
Aplikacja ewidentnie umie pokazać powiadomienia. Ale nie z podzakresu "lokalnie" 
Uprzedzając pytanie - w androidzie MAM włączone wszystkie opcje w powiadomieniach.

Pewnie nie trudziłbym się pisząc tutaj, gdyby nie sytuacja sprzed doby, gdzie "dzięki" braku powiadomień przeleciała mi szansa na sprzedaż. Klientowi zależało na czasie. 

oznacz moderatorów

_gregors_
#9 Pomysłodawca#

może to nie jest do końca odpowiedź na pytanie ale ja w aplikacji mail w telefonie iphone dodałem adres mail powiadomienia@allegro.pl do folderu vip i włączyłem powiadomienia push, w efekcie powiadomienia się pokazują na tel choć z pół godzinnym opóźnieniem. 

oznacz moderatorów

vavrie
#7 Wielbiciel#

@_gregors_ dzieki- jest to jakies rozwiazanie. Ale przy tym sztabie programistow Allegro ewidentnie zrobiło AllegroLokalnie jako markę dla ubogich. Aplikacja sama w sobie umie robić to do czego jest zaprojektowana. Tu są pewnie z tego mniejsze pieniądze to i wola inwestowania w support mniejsza. Na szczęście allegro nie jest jedynym dostawcą tego rodzaju usług.

oznacz moderatorów