anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do tej pory wystawiałem oferty na Allegro. Dostawałem na pocztę mailową zawiadomienia o licytacjach.

MAMY ROZWIĄZANIE!
marek_2059
#2 Obserwator#

Powiązałem moje stare konto z Allegro z nowym kontem Allegro Lokalnie i wystawiłem wiele ofert. Zauważyłem,że nie dostaje na e-maila informacji o licytacjach. Boję się,że nie dostanę też informacji o zakończeniu sprzedaży wraz z danymi kupującego. Co mam dalej robić?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marek_2059 Cześć. 🙂 Czy wyraziłeś zgody na powiadomienia w zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia? 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
marek_2059
#2 Obserwator#

Tak mam wszędzie pomarańczowe ptaszki.

oznacz moderatorów
marek_2059
#2 Obserwator#

Czyli wszystkie powiadomienia na e-mail są aktywne.

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marek_2059 I rozumiem, że chodzi o konto, z którego teraz piszesz? Na adres powiązany z tym kontem nie przychodzą wiadomości mejlowe? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
marek_2059
#2 Obserwator#

Podczas wystawiania ofert wszystko działało. Otrzymywałem czasami z opóznieniem informacje o wystawionej ofercie. Ale już powiadomienia o licytacji nie ma i boję się że informacji o zakończeniu aukcji i danych kupującego też nie dostane. Może to Pani naprawić?

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marek_2059 Chciałabym sprawdzić, czy wiadomości są wysyłane przez system, jednak potrzebuję informacji dotyczących konta, którego dotyczy problem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
marek_2059
#2 Obserwator#

Co mam zrobić?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marek_2059 Potrzebuję potwierdzenia z loginem konta, którego dotyczy ta sytuacja.

Czy mejle nie przychodzą na adres mejlowy powiązany z kontem o loginie marek_2059 czy chodzi o inne konto? Na początku pisałeś o powiązaniu dwóch kont, zatem muszę o to dopytać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
marek_2059
#2 Obserwator#

Przepraszam pomyliłem się. I wcisnąłem że problem rozwiązany. Chodzi o konto marek_2059. Podczas wystawiania na Allegro Lokalnie system zapytał, czy skorzystać z tego konta i wyraziłem zgodę. Więc to konto jest w Allegro i Allegro lokalnie. Nie ma innego konta tylko to. Adres mailowy [edycja]

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marek_2059 Wygląda na to, że wszystkie wiadomości są do Ciebie wysyłane i dostarczane bez problemów, przykładowo mejl z 19 listopada zatytułowany "Twoje ogłoszenie z licytacją zostało opublikowane: Boeing 737-86D Józef Piłsudski" został poprawnie dostarczony o godzinie 15:20:59, jednakże nie został przez Ciebie otwarty (odczytany). 

Sprawdź proszę folder SPAM na swojej skrzynce mejlowej. Jeśli nie zlokalizujesz tej wiadomości, to napisz do dostawcy Twoich usług pocztowych (interia poczta). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
marek_2059
#2 Obserwator#

Zgadza się, mejle o wystawieniu do licytacji dostałem, ale nie dostaje mejli o tym że ktoś zalicytował. To nie jest takie ważne tylko boję się że nie dostane także mejla o zakończeniu licytacji wraz z danymi kupującego. 

oznacz moderatorów
marek_2059
#2 Obserwator#

Jest Pani tam jeszcze?

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marek_2059 Na Allegro Lokalnie każdorazowe powiadomienie o złożeniu oferty w licytacji nie są wysyłane do sprzedającego. Otrzymasz mejla, jeśli licytacja się zakończy. Wszystkie informacje znajdziesz również tutaj: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
marek_2059
#2 Obserwator#

Bardzo dziękuję za informacje. Teraz już jestem spokojny. Przyjemnego dnia życzę. Do widzenia.

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marek_2059 Dziękuję, wzajemnie, udanego tygodnia 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów