anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziś zakupiony przedmiot - telefon- odbió osobisty

MAMY ROZWIĄZANIE!
Lusinek2001
#3 Debiutant#

Witam, dziś został zakupiony telefon allegro lokalnie, z odbiorem osobistym , próbowałam skontaktować się pod numerem wskazanym telefonicznym , okazuje się że nie ma takiego numeru, napisałam email na podany adres z prośbą o kontakt i na czacie na allegro lokalnie do odbiorcy , na email odpisał,że nie może odebrać ode mnie osobiście chce wysyłkę do Włoch za pośrednictwem jakiego EMS  i chce numer konta oraz zapłacic za wysyłkę, podejrzane, proszę o anulowanie sprzedaży . Pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Lusinek2001 Nie wysyłaj proszę tego telefonu, bo to konto jest u nas zablokowane i jest to próba wyłudzenia. Twoja oferta wznowi się automatycznie po 5 dniach, więc nie musisz nic więcej robić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Lusinek2001
#3 Debiutant#

Witam, wstawiłam nowe ogłoszenie dot. tego telefonu , napisałam tez wiadomość na allegro kontakt opisując całą sytuację i napisałam,że wstawiam , i proszę o anulację kosztów do tego oszustwa .pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Odbiór osobisty to możliwy problem i opłaty, nie musisz >nie udostępniaj.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Lusinek2001 mam nadzieje, że uczysz się na błędach  i w nowej ofercie zrezygnujesz z opcji płatności za pobraniem 😀

oznacz moderatorów
Lusinek2001
#3 Debiutant#

Witam, no uczę się to prosze podpowiedz mi jaki sposób opłaty zastosować ? szczerze mówiąc wolę też być spokojna, za wpłatą zaraz na konto ?

 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Lusinek2001 opcja płatności przedpłata (z góry). Wtedy kupujący wpłaca na Allegro finanse i masz pewność, że te pieniądze już "należą" do Ciebie. Jak masz skonfigurowane konto do wypłat w każdej chwili możesz albo wypłacać automatycznie lub zlecić wypłatę środków na swoje konto bankowe.

oznacz moderatorów
anagre
#8 Zapaleniec#

Nie odebrał zakupionego przedmiotu  wybrał odbiór osobisty allegro pobrało prowizję.Zero kontaktu z kupującym. Jak odzyskać prowizję za sprzedaż 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Żeby spróbować ją odzyskać musisz spróbować namówić go aby potwierdził że sam zrezygnował . Najlepiej nie wystawiaj z odbiorem osobistym ani za pobraniem ,to tylko kłopoty.

oznacz moderatorów