anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdy próbuje edytować oferte wyskakuje błąd.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Keezs
#2 Obserwator#

 

wyskakuje błąd Nie udało nam się wysłać formularza. Proszę spróbować ponownie

 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Keezs Cześć. 🙂 Podaj proszę więcej informacji o tej sytuacji - numery ofert i zrzuty ekranu. Sprawdzimy, co się dzieje. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Keezs
#2 Obserwator#

 e750fd7e-9a75-4d77-a5ea-1a04d784bd4dDesktop Screenshot 2022.11.21 - 15.57.36.92.png

oznacz moderatorów
Piteras00
#7 Wielbiciel#

Witam, próbuję zmienić cenę na jednej z moich ofert. Próba zapisania zmian za każdym razem kończy się to błędem wyskakującym w lewym dolnym rogu po kilku sekundach od kliknięcia przycisku "Zapisz". Sprawdzone na trzech różnych przeglądarkach, również w trybie incognito,  z wyczyszczonymi ciachami itp. - nie jest to wina przeglądarki. Próbowałem cenę zmienić również z poziomu apki Allegro Lokalnie, tam sytuacja podobna - komunikat "Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie."

[link do oferty] 

 

Zrzut ekranu 2022-11-21 154119.jpg

oznacz moderatorów
MariuszToys
#8 Zapaleniec#

Mam to samo.

oznacz moderatorów
Piteras00
#7 Wielbiciel#

Teraz to nawet posty na tym forum się zaczęły teleportować 😛

oznacz moderatorów
justyna_pacynska
#1 Nowicjusz#

Dla czego nie mogę anulować ofert sprzedaży w allegro lokalnie? Nie mogę też nic w nich edytować? Pojawia się komunikat na apce w telefonie: Coś poszło nie tak! a na komputerze: Anulowanie nie powiodło się. Aukcji jest kilka.

oznacz moderatorów
Client:58025408
#12 Orędownik#

u mnie to samo, nie mogę edytować ani zakończyć ofert na allegro lokalnie na komputerze, mogę tylko wystawić nowe. czy to błąd techniczny allegro czy może jakaś blokada na mnie ze strony allegro?

oznacz moderatorów
OUTLET_STORE_99
#8 Zapaleniec#

Witam nie mogę zmienić i zakończyć oferty na Allegro Lokalnie 

oznacz moderatorów
PBoczek
#7 Wielbiciel#

Witam nie moge edytowac ogłoszenia. Pojawia sie komunikat "Nie możesz edytować danej oferty".

Kup teraz . Wyróznione na allegro i allegro lokalne.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PBoczek Cześć, czy w zakładce Moje aktywne ogłoszenia nie widzisz przycisku [Edytuj]? 

ko_alka_0-1669040944414.png

W ogłoszeniu z opcją Kup teraz powinieneś móc edytować 

  • tytuł
  • cenę
  • opis
  • zdjęcie
  • metodę dostawy
  • parametry.

Jeśli jednak chcesz edytować kategorię, nie jest to możliwe. 

Żebym mogła zweryfikować tę sytuację, poproszę Cię o informację, o którą ofertę chodzi, a także o zrzut ekranu z zakładki Moje aktywne ogłoszenia. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
PBoczek
#7 Wielbiciel#

Bez tytułu.jpgMam te opcje jednak po kliknięciu edytuj pojawia sie komunikat "Nie możesz edytować danej oferty. " i tylko w tym konkretnym ogłoszeniu. Chodzi o ogłoszenie https://allegrolokalnie.pl/oferta/kontroler-bezprzewodowy-sony-dualsense-grey-camo

oznacz moderatorów
Client:88421138
#8 Zapaleniec#

Właśnie rozpoczęłam wystawianie ofert na Allegro Lokalnie. Chciałam zakończyć 2 z nich, jednak przy każdej próbie pojawia się informacja o błędzie. Czy komuś to się już przytrafiło? Jak rozwiązać ten problem? 🤔

oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

Jaki błąd się pojawia?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:88421138 Cześć. 🙂 Chętnie Ci pomożemy, ale podaj proszę więcej informacji na temat tej sprawy. Które oferty chcesz zakończyć? Jaki dokładnie komunikat się pojawia (najlepiej prześlij zrzut ekranu). 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:88421138
#8 Zapaleniec#

Na apce Allegro Lokalnie: Coś poszło nie tak spróbuj ponownie. Na Allegro: Zakończenie oferty nie powiodło się. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:88421138 A jaka to oferta? Podaj proszę jej numer. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:88421138
#8 Zapaleniec#

Są to oferty:
7736d96d-d780-4d13-a608-dc32708ff7b7
oraz
fc9fb473-bd89-41ce-a506-dfb282fbc8d7

oznacz moderatorów
Namil1
#8 Zapaleniec#

Witam.Chciałbym zakończyć aukcję wystawioną 13.11.Nie mogę..Wyświetla się komunikat,że zakończenie nie powiodła się.Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Keezs @OUTLET_STORE_99 @Client:58025408 @Namil1 @Piteras00 @justyna_pacynska @MariuszToys @PBoczek @Client:88421138 zgłosiłam ten problem do działu technicznego, gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę z informacjami. Poproszę Was o cierpliwość.

AKTUALIZACJA 21.11.2022:
Otrzymałam odpowiedź, że występowały problemy techniczne, które zostały już rozwiązane, nie powinny już występować. Sprawdziliśmy, że dane w ofertach, które zostały przez Was przesłane, zostały zaktualizowane.  
Poproszę o informację, czy problemy już nie występują? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów