anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie można złożyć reklamacje na niesłusznie naliczony koszt przez allegro?

HannaZ_2
#8 Zapaleniec#

Jak w temacie - sprzedaż przez allegro lokalnie. mam 4 produkty które nie zostały sprzedane a allegro pobrało prowizje.

 

Gdzie mogę złożyć reklamacje?

z góry dziękuje za pomoc.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

HannaZ_2
#8 Zapaleniec#

Spróbowałem. Czekam na odpowiedź. Dzięki za pomoc. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@HannaZ_2 Na Lokalnie Allegro pobiera prowizję tylko wtedy, gdy kupujący wybierze odbiór osobisty lub wysyłkę za pobraniem - nie udostępniaj tych form dostawy. Przy płatności z góry prowizja nie jest naliczana, jeśli kupujący nie zapłaci w ciągu pięciu dni. Jeżeli chcesz anulować naliczoną prowizję, musisz pisząc przez formularz kontaktowy pokazać Allegro dowód na rezygnację kupującego.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HannaZ_2 z tego co widzę to w Rozliczeniach z Allegro masz naliczone opłaty za obsługę czterech transakcji w kwietniu. Sprawdziłam i wszystkie doszły do skutku - płatności mają status zakończona. Opłaty za obsługę transakcji na Allegro Lokalnie są z zasady bezzwrotne, ponieważ zostają naliczone dopiero gdy kupujący zapłaci za przedmiot lub wypełni formularz dostawy (w przypadku odbioru osobistego i płatności za pobraniem). Jeżeli uważasz, że w Twoich rozliczeniach jest błąd, skontaktuj się proszę z nami.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

HannaZ_2
#8 Zapaleniec#

Skontaktowałem się. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów