anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu mam na wygenerowanie etykiety i wysłanie przedmiotu w Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Arek1977r
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Sprzedałem przedmiot. Ile czasu mam na wygenerowanie etykiety i wysyłkę. Ile czasu jest wazna etykieta po jej wygenerowaniu?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie podałeś innego czasu to 7dni.

oznacz moderatorów
Arek1977r
#9 Pomysłodawca#

 mi nie chodzi o to czy podałem czas na wysyłkę czy nie. Chodzi o to ile jest ważna etykieta po jej wygenerowaniu. Ile mam dni na wysyłkę. Zaraz idzie weekend a nie chciałbym wysyłać aby w magazynie w sobotę i w niedzielę leżało.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

30 dni.

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

W ciągu 7 dni powinieneś wysłać. Ale na wygerowanie etykiety jest chyba więcej czasu. przynajmniej klient ostatnio ze 2 tygodnie kompletował zamówienie, część płacił, z częścią czekał i wydaje mi się, że wygenerowałam po dłuższym czasie. Ale niech to może nasze moderatorki potwierdzą  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ . Na pewno wygenerowana etykieta jest ważna miesiąc, więc na luzie można później wysłać.  O ile oczywiście przy takim dobieraniu rozmiar paczki się potem nie zmieni...

oznacz moderatorów
Arek1977r
#9 Pomysłodawca#

ok. Dzięki. Nie lubię wysyłać przed weekendem. Wolałbym aby wszyscy kupowali w sobotę lub w niedzielę wtedy w poniedziałek wysyłam i we wtorek mają.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

😊🍺

oznacz moderatorów