anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dlugo osoba sprzedająca dany przedmiot kupiony przez PaU musi czekac na pieniądze?

43226277
#1 Nowicjusz#
  • W sobotę zrobiłam przelew przez PaU. Dzisiaj dostałam wiadomość od sprzedającej że pieniądze jeszcze nie dotarły? Więc ile trwa taka płatność nim sprzedająca otrzyma daną kwotę?
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Takie przelewy dochodzą do końca następnego dnia roboczego, ale zazwyczaj dochodzą niemal natychmiast. Jaki masz status płatności w zakładce Kupione? Zakończona? Jeśli tak, sprzedający wpłatę otrzymał. Jeśli masz status Anulowania, nie otrzymał. Kliknij tam Ponów płatność.

Sprzedający niech szuka pieniędzy w zakładce Allegro Finanse tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@43226277 sprzedawca kasę na od razu i może wysyłać zamówienie 🙂

Więc ile trwa taka płatność nim sprzedająca otrzyma daną kwotę?

Zależy kiedy se wypłaci i czy ma aktywne wypłaty, ale to Cię nie interesuje napisz do niego w dyskusji i poinformuj że poprosisz o pomoc allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@43226277 Jeżeli nic się nie dzieję, jest to robione natychmiast, widzisz to w statusie opłacone i dostajesz maila że sprzedawca otrzymał zapłatę.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@43226277, z tego, co widzę, siedem Twoich płatności zostało anulowanych, a jedna, która pochodzi z dzisiaj, jest obecnie w trakcie realizacji. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów