anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak działają opłaty za promowanie i rozliczenia na Allegro Lokalnie?

Prucer
#8 Zapaleniec#

Witam, ja sprzedałem ofertę na allegro lokalnie za 60 zł i ja wybrałem opcję promowanie za 1,99zł (Promowanie za 30 dni, kosztowało 1,99zł) przez pewnie że mam smarta i czy to liczyło każdy dzień po 2 ? 
Wystawiłem ofertę 04 Gru 2022 17:16 i sprzedałem dzisiaj o 05 Gru 2022 20:45 i sprawdziłem w rozliczeniach że wpłatę od kupującego 60 zł i Opłaty od sprzedaży "-18,67 zł" Jak to z skąd tyle pieniędzy mam do rozliczenia się z allegro  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Prucer
#8 Zapaleniec#

Pamiętam że VAT i promowanie kosztowało jakieś 7-10zł nie pamiętam aż tak dobrze.

oznacz moderatorów

Prucer
#8 Zapaleniec#

Bo mam 6 ofert aktywnych z 30 dniowym pakietem ale ja mam smart czyli to po prostu z tych wszystkich ofert allegro naliczało za 1 dzień aż prawię 19 zł?

oznacz moderatorów

Prucer
#8 Zapaleniec#

Wiem że z tych 7 ofert naliczyło prawię 19 zł ale przecież to chyba pisało że będzie liczyć kiedy oferty zostaną sprzedane 

oznacz moderatorów

Prucer
#8 Zapaleniec#

Czyli oni na zapas naliczyli już pieniądze ile mam się z nimi rozliczyć ale przecież jak zostaną sprzedane a ja tylko sprzedałem jedną ofertę za 60 zł i wiem że razem z vat i za promowanie to wyjdzie jakieś 7-8 zł jestem zagubiony.

Co jeśli oferty się nie sprzedadzą i będę chciał usunąć je i wstawić bez pakietu promowania żadnego to w tedy usuną te zł co naliczyli w rozliczeniach?

oznacz moderatorów

Prucer
#8 Zapaleniec#

Witam, rezygnuję z pakietu promowanie bo myślałem że jest jednorazowa wpłata 1,99 zł za 30 dni. Przepraszam za kłopot proszę o pozytywne załatwienie, wycofałem oferty.
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

wycofanie ofert nie usuwa opłat / tsza bulić jak się chciało promować

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Prucer możesz sprawdzić jakie opłaty zostały naliczone w zakładce Rozliczenia z Allegro. Otrzymałeś tam zwrot opłaty za obsługę transakcji za zamówienie, do którego zwróciłeś wpłatę.  Za promowanie masz naliczoną opłatę 1,99 zł do każdej oferty, którą wyróżniłeś, opłata nie nalicza się każdego dnia. 
Tutaj znajdziesz informacje na ten temat, a tutaj regulamin:

"Wyróżnienie wyłączy się automatycznie po upływie 10 dni w przypadku Ogłoszenia, po upływie 10 lub 30 dni w przypadku Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” oraz po upływie 7 dni w przypadku Ogłoszenia z Licytacją. W przypadku zakończenia Ogłoszeń przed planowanym automatycznym wyłączeniem, opłata za wyróżnienie nie podlega zwrotowi".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Prucer
#8 Zapaleniec#

Witam, zwróciłem pieniądze tyle ile wpisali w rozliczeniach nie chcę by dalej mi naliczali pieniądze bo już zakończyłem je.

oznacz moderatorów